PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726196}

Królowe krzyku

Scream Queens
6,8 15 639
ocen
6,8 10 1 15639
Królowe krzyku
powrót do forum serialu Królowe krzyku

Chad Radwell

ocenił(a) serial na 8

Jak dla mnie to on skradł całe show. Zmiażdżył każdą scenę. Te teksty plus charakter, który dodał od siebie do postaci, no mistrzostwo :D Co myślicie?

ocenił(a) serial na 8
snow11

O tak, zgadzam się. Chad to jak dla mnie perełka tego serialu. Po prostu tylko czekałam na sceny z jego udziałem, a moja ulubiona to ta z Hester na cmentarzu - a jeszcze wcześniej jak mówił do tych nagrobków xD Ten jego sposób mówienia, ta intonacja, sposób bycia - no rewelacja!

ocenił(a) serial na 8
LadydeWinter

Dokładnie, zagrał to świetnie. Naprawdę, jego sceny były najlepsze!

ocenił(a) serial na 8
snow11

Mnie rozwalił sceną, gdy przy akompaniamencie Backstreet Boys wyruszył razem z bractwem szukać czerwonego diabła.

radoslaw1897

Tu tak samo.

ocenił(a) serial na 10
radoslaw1897

I jeszcze to napieprzanie we wszystkie czerwone rzeczy xd

użytkownik usunięty
snow11

Ooo tak! Jest genialny, ale nie sądze, ze skradl cale show. :)

ocenił(a) serial na 10
snow11

Kiedy pojawił sie pierwszy raz na ekranie chciałam przywalić pięścią w komputer a potem tylko czekałam na sceny z nim xD Koleś rozwala system wg mnie to połączenie mimiki Brada Pitta z IQ -50 xD Widzę jak aktor stoi przed kumplami albo dziewczyną i wypróbowuje te teksty pytając czy wygląda to tak idiotycznie jak powinno xD Trzeba przełknąć kilka pierwszzych odcinków a potem odrazu widzisz, ze właściwie w każdej bardziej znaczącej scenie aktorzy puszczają oko w stronę kamery. Dokładnie tak samo oglądało mi się Jak Ugryźć 10 Milionów :P

ocenił(a) serial na 8
snow11

W tym drugim sezonie teraz, nie jest już w głównej obsadzie :D jest w gościnnej i prawdopodobnie zginie.

ocenił(a) serial na 9
Rrouge

Jak dla mnie Chad Radwell oraz Chanel Oberlin skradli ten serial , Emma tylko utwierdziła mnie że jest świetną aktorką młodego pokolenia a Glen to moje osobiste mega odkrycie i zapewne nie tylko moje , oboje są idealni w swoich kreacjach bez nich ten serial straciłby 70% zabawności , jakże wielka pustka we mnie została jak skończyłem oglądać sezon 1 ale po chwili przypomniałem sobie że będzie sezon 2 , oby tylko utrzymał poziom z 1 sezonu .

ocenił(a) serial na 8
goldi007

Dokładnie, Emmę kocham <3 i kochm jej role dlatego uwielbiam ją w tym serialu,no ale Glen niestety w tym sezonie najwyraźniej nie zabawi na długo. Mi jak na razie 1 odcinek 2 sezonu strasznie się podobał i nawet bardziej niż niektóre w pierwszym.

goldi007

W pierwszym sezonie Chanel Oberlin zdecydowanie skradła moje serce. Miała świetną rolę, a jej teksty robiły zdecydowanie dużą robotę. Mam wrażenie czy w tym sezonie wypada nieco gorzej?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 6
snow11

Jak dla mnie był on najgorszą, najgłupszą i najbardziej pustą i denerwującą postacią z całego serialu i cieszę się, że w 2 sezonie twórcy postanowili go uśmiercić. Ale szanuję twoje zdanie.

ocenił(a) serial na 8
snow11

Zgadzam się. Rozwalała mnie jego mimika, zachowanie i teksty. Najlepsza postać wraz z Chanel.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones