PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726196}

Królowe krzyku

Scream Queens
6,8 15 601
ocen
6,8 10 1 15601
Królowe krzyku
powrót do forum serialu Królowe krzyku

Niska ocena

ocenił(a) serial na 8

Zastanawia mnie czemu jest tak niska ocena? Oczywiście wiadomo, że serial nie ma jakiegoś głębszego przesłania, ale jest to komedio-horror, a jak na ten gatunek to jest dla mnie jak najbardziej ok, przyznam, że za straszny to on nie jest, ale za to pośmiać się można.

ocenił(a) serial na 10
believe16

Ludzie myślą, że to miało być na poważnie. A to ma taką ocenę, jak Straszne filmy, do których jest podobne, więc się niestety nie dziwię.

ocenił(a) serial na 8
BozekVooDoo

Zanim zaczną to oglądać powinni spojrzeć na gatunek i trochę dystansu, bo serial jest dobrze zrobiony i wyreżyserowany, jedynie trochę głupiutki, lecz nie z kwestii przypadku tylko o to chodzi.

believe16

Sam dałeś 7, a średnia to 6,5 nie ogarniam o.O To dla ciebie aż taka róznica poziomowa?

ocenił(a) serial na 8
HIKOL

Dałam 8, po ostatnim odcinku zmieniłam na 7. :D

ocenił(a) serial na 8
believe16

Po prostu nie każdy lubi tak głupawy humor. Też nie przepadam za takimi filmami, ale Scream Queens akurat mi się podoba.

ocenił(a) serial na 4
believe16

Właśnie kończę tę torturę i może wyjaśnię jak to wygląda z mojej perspektywy. Nie mogłam się za ten serial jakoś zabrać, w końcu się udało, ale oglądanie go jest męczące. Lubię absurdalny humor, ale nie absurdalnie głupi. Niektóre sceny, które niby są śmieszne, mnie się wydają jedynie żenujące. Jeśli jest więcej osób co tak ma, to właśnie stąd jest ta ocena.

Neferubiti

Dodatkowo tytuł kompletnie od czapy - Ewidentnie twórca nie ma pojęcia o aktorkach które otrzymały miano królowa krzyku głównej bohterki nijak mają się do tego miana, przeważnie były to produkcje o gotyckim klimatach polecam zwłaszcza produkcje od Hammer Film Productions - Miejsce akcji też kompletnie od czapy.

Neferubiti

serial to czysta fikcja i rozrywka a nie wybitne kino ale mało co jest śmiesznych scen

believe16

Może niska ocena wynika z tego, że każdy ma inny gust i nie każdemu podchodzą takie pomyje...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones