Może i obecnie rzadko sięgam po serie animowane, ale wciąż czasem mi się to zdarza. Spośród tych nie najnowszych tytułów odkopałam ostatnio „Krew Trójcy”. Podekscytowana kolejną opowieścią o wampirach zasiadłam przed ekranem i szczerze mówiąc, zostałam zaskoczona, choć nie w pełni pozytywnie.
Wiele lat po...
Polecam te anime wszystkim, którzy chcą odkryć coś nowego i doznać niesamowitych wrażeń. W tej anime jest wszystko czego można chcieć: humor, smutek, łzy (...) Choć można odnieść wrażenie, że w 24 epizod nie kończy serii, to jednak jest to prawda. Może scenarzyści zrobili to specjalnie z myślą o autorze mangi, który...
więcej