PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=806856}

Kroniki Arthdalu

A-seu-dal Yeon-dae-gi
7,9 768
ocen
7,9 10 1 768

Kroniki Arthdalu
powrót do forum serialu Kroniki Arthdalu
ocenił(a) serial na 10
kebi17

I co nikt nie ma żadnego info czy będą kręcić drugi sezon?

kebi17

2 sezon został potwierdzony, ale właśnie usunęli go z ramówki na 2021. Pytanie co to oznacza. Opoznienie związane z covidem czy cancel.

ocenił(a) serial na 5
Tamatha

Czytałem że mieli go kręcić w drugiej połowie 21 roku. Patrząc na długość i ilość odcinków, pewnie im zajmie to trochę czasu. Podobno nastąpiła zmiana reżysera.

ocenił(a) serial na 9
Ikarum

Premiera 2 sezonu to wrzesień tego roku, ale przynajmniej na razie nie będzie na Netflix

ocenił(a) serial na 8
kebi17

Arthdal Chronicles: The Sword of Aramun (2023) już jest zwiastuny zapowiadają świetne widowisko,pytanie tylko kiedy można będzie w polskiej wersji zobaczyć ,ja dopiero odkryłam ten serial skończyłam oglądać i od razu szukam dalszych losów bohaterów https://www.youtube.com/watch?v=H7J0vngifYQ&t=20s

Margolcia76

Można oglądać już po polsku całość na dramaqueen, ale trzeba się zarejestrować.

ocenił(a) serial na 7
kebi17

Jest już do obejrzenia, np. na HiTV (w wersji angielskiej), wg mnie sezon 2 jest o wiele lepszy niż S1. Zmieniona obsada głównej pary - bardzo na korzyść, aktorzy dużo lepiej pasują do swoich postaci. Chyba też o wiele lepsza reżyseria i ciekawsza fabuła.

ocenił(a) serial na 8
dodo61

na disney + niby też można obejrzeć, a HiTV tylko z angielskimi napisami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones