Krucjata (2022)
Krucjata: Sezon 1 Krucjata sezon 1, odcinek 8
odcinek Krucjata (2022)

odcinek 8

45m
8,0 253
oceny
8,0 10 1 253
Krucjata
powrót do forum s1e8

Spoiler 8 odcinek...

ocenił(a) serial na 7

Nie no Mateusz Nędza to mistrz w tym serialu, ta akcja jak nawalał banią w stół totalny majstersztyk, chłopak ma na prawdę talent grać niezłego psychola! Najbardziej siada mi jego rola w całym serialu, szkoda że tak mało Kanibala ale w tym odcinku zaś była wspominka o nim więc z pewnością go jeszcze zobaczymy... Ogólnie w tym odcinku wyszło na to że Maria Darska jest w ciąży i to w czwartym miesiącu wiec odpada żeby to było dziecko Mandżaro, ale za to pojawił ponownie Piotr Stawiski i to w szpitalu, czemu ja mam wrażenie że właśnie Maria to jego córka? Okazuje się że na komendzie mieli kreta i mogę się założyć że właśnie to Maria wynosiła wszelkie informacje na temat Mandżaro i jego życiorysu a więc z pewnością współpracuje z grupą 77...

Ogólnie wydaje mi się tak grupa 77 prześladuje Mandżaro tylko dlatego że mają za sobą przeszłość, być może znają się z domu dziecka? Być może któryś z tych chłopaków to jego brat? Ewentualnie okaże się że to Stawiski jest jego bratem, kimś bliskim z przeszłości, po coś gość to robi, a no i na początku serialu była scenka gdzie Stawiski stał przy grobie, może Mandżaro kogoś odstrzelił? lub skrzywdził.

Moim zdaniem serial nie skończy się na jednym sezonie, jest bardzo dobrze oceniany i wgl zbiera świetne recenzję, chciałbym widzieć Mateusza Nędze, Pawła Tomaszewskiego pod skrzydłami Krzysztofa Skoniecznego w jakimś filmie, szkoda że tak mało jest Eryka Klum jr bo też jest świetnym aktorem z tego co widziałem w innych produkcjach, moim zdaniem ta trójka zasługuje na większe produkcje i role, trzeba zastąpić w końcu starą gwarde i dziadków jak Linda, Pazura itd. a ci młodzi mają do tego talent, Eryk Klum już w kwietniu chyba zaliczy mocny debiut filmowy jak głowny bohater filmu " filip " wiec warto czekać.

Mateusza Nędza z pewnością pojawi się w Furiozie 2 która ma chyba wyjść w tym roku mam nadzieje że będzie jedną z głównych postaci bo to miałoby sens po końcówce z pierwszej cześci. trochę to przykre ale Netflix będzie odpowiadał za ten serial/film więc wprowadzą za pewnie swoje pomysły.

ambrose123

Tak zachwalasz łotrów, którzy z racji kreacji są charakterystyczni, ale czy to właściwie wybitne aktorstwo? Hmmm… grają calkiem fajnie, ale według mnie o wiele lepiej grają głowni detektywi- jeden wkurzony, załatwia sobie swoje niepewności praca i nie potrafi przestać, a drugi zblazowany, któremu sie wydaje, ze wszystko już widział i ma trochę wylane- dzień jak codzień w robocie.
Może ci źli są bardziej charakterystyczni, ale dla mnie jednak trochę zbyt przerysowani.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones