PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123893}

Kryminalni

6,8 40 398
ocen
6,8 10 1 40398
3,8 4
oceny krytyków
Kryminalni
powrót do forum serialu Kryminalni

...że 1 sezon Krym. sie rozpędzał, 2 sezon był świetny, super, u kresu możliwości (polskich :p) natomiast 3 sezon to ogromny spadek...Pierwsze odc. 3 serii mnie niczym nie zachwyciły...Mam nadzieje, ze sie polepsza bo jak nie to stracą jak dotad stałego widza :)

pawelluci

W 1 sezonie były tylko zagadki kryminalne. W 2 dodano historie i przeżycia bohaterów. I oglądając 3 sezon normalnie zaczynam mieć wrażenie, że z serialu kryminalnego zrobi się telenowela (ten pocałunek z Basią i zachowanie Patrycji) :). Najgorsze, że po ich obejrzeniu nie odczułem żadnych emocji, które były wcześniej. Mam nadzieję, że w kolejnych odcinkach to się zmieni i będzie mi się je oglądało równie dobrze jak poprzednie.

jjfg

Mi sie podobał pierwszy odcinek 3 sezonu, chociarz drugi był też dobry, dobrze pamiętam odcinek o sekcie w stodole. A czy kiedykolwiek ktoś widział w tym serialu przewracające lub wybuchające auto ? Bo narazie nic takiego dużego sie nie dzieję, oby w 4 sezonie coś wybuchowego się pokazało. Raz oglądałem "Co za tydzień" i JAK DOBRZE PAMIĘTAM Zawada przyjechał do Krakowa (nie był w nim ok. 20 lat) i CHYBA mają kręcić serial w Krakowie, ale byłoby zarąbiście - gonitwy na rynku i uciekające gołębie, szczególnie gdyż jestem z Krakowa. W11 to dno, jest w Krakowie ale co z tego jak to jest kicha, burak i grają tam jak debile (szczególnie ta blondyna) a jedynie dobrze gra Sebastian i Friedek. (oczywiście wiem ze oni nie są aktorami)

Zajebisty_Spojrzeniem

"oby w 4 sezonie coś wybuchowego się pokazało"

To ma powstać 4 sezon? Ja słyszałem tylko o trzech, ale cieszyłbym się. Teraz Kryminalni są w porządku, tylko szkoda, że Zawada nie będzie już uczestniczyć w akcjach.

jjfg

Czy ktoś zna serial "Cobra - Odział Specjalny" (Niemcy). Mam nadzieję że może w Kryminalnych rozwala jedno albo dwa auta. Albo niech zrobią tak jak w Cobrze że w jednym odcinku rozwalają tyle aut. Taki jeden odcinek i jest super.

pawelluci

Kryminalni podobają mi się w takiej formie jakiej są i nie przeszkadza mi brak wybuchów. Dobrze, że bardziej skupiają się na rozwiązywaniu śledztwa niż na akcji. Przynajmniej moim zdaniem

użytkownik usunięty
pawelluci

a według mnie było tak

1 skromny, niektóre wątki były w W11 śmierć w akademiku, nie było nic Kryminalnego. Ale ostatnie 3 odcinki 1 serii uratowały ją, szczególnie Reporterzy
2 seria już się rozpędziła od odcinka 18 do końca 2 serii było świetnie
3 seria przebija jednak dwie poprzednie, szczególnie najlepsze odcinki Na śpiocha, Wpływ Merkurego i Marsa, Powrót, Hip Hop, Dziewczyna z Bagażnika, Temat z Norwida też ok
4 seria rozkręciła się najlepiej z trzech poprzednich od odcinka 40-43 seria trzymał największy poziom, Modelki znowu słabszy, potem klimatyczny był odcinek Opowiedz mi Bajkę, potem świetny odcinek Czat, znowu spadek w odcinku ze Szczepanem, ale od Poleska 16 serial nabiera tempa aż do finałowego odcinka 4 serii
jednak najlepiej najmocniej rozpoczęła się seria 5, od odcinka Diamenty Cichego, po wsze takie świetne odcinki jak Gra 1 i 2 Dyptyk Gdański Pozdrowienia z Hamburga, Dyptyk Gdański w Potrzasku, Stary Znajomy, Ślub, Świadek też był fajny chociaż brakowało mi w nim klimatu Vegi, czyli tego Pitbulskiego.
Seria 6 rozpoczęła się także bdb ale drugi odcinek Maltański jak Marek spadł z łóżka utwierdził mnie w przekonaniu że twórcy tworzyli scenariusz do filmu o złamanych sercach i coś ćpali, Haker db odcinek, bdb odcinki Dotyk Śmierci i Eksperyment ale niestety sezon 6 miał już przeciętny koniec
Seria 7 równa pochyła... Obóz bdb, Wyspy szczęśliwe ok, reszta mdłe i nudne...
seria 8 miała świetny początek, zaś przeciętny koniec...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones