PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123893}

Kryminalni

6,8 40 402
oceny
6,8 10 1 40402
3,8 4
oceny krytyków
Kryminalni
powrót do forum serialu Kryminalni

Wtedy jak Baske zakopał ten psychol... Czekalam specjalnie na nie.... Chamstwo....

ocenił(a) serial na 7
justblaugrana

gdzie ominęli?

ocenił(a) serial na 8
yetistick

To kiedy były te odcinki? Bo może mi coś umknęło.

justblaugrana

zgadza się, ominęli

wczoraj był odcinek z R. Więckieiwczem jako handlarzem biżuterii, nie pamiętam niestety tytułu...
a dziś był odcinek "Modelki", w którym siostra Basi wspominała o tym, co spotkało policjantkę. Zresztą według spisu odcinków powiniem byc dziś ten o grabarzu.

Z drugiej strony może to lepiej, że ominęli. Te odcinki były zbyt makabryczne.

justblaugrana

chyba juz cąłkiem im się pomieszało, bo właśnie sprawdziłam, że wczorajszy odc to "Diamenty Cichego" z początku sezonu 5, a dzisiejszy "Modelki jest z początku sezonu 4

ocenił(a) serial na 8
Seiya

Ja wlasnie czekalam na te 3 odcinki o tym psycholu :/ a tu psikus. To ja już nie rozumiem o co im chodzi...

ocenił(a) serial na 7
justblaugrana

rozumiem, że chodzi o powtórki serialu na tvn7. Lepiej obejrzeć na tvn player po kolei

ocenił(a) serial na 8
yetistick

Przepraszam nie sprecyzowałam o co chodzi.

ocenił(a) serial na 7
justblaugrana

nie puścili tryptyku ponieważ te odc były zbyt drastyczne/makabryczne/straszne lub jak kto woli a z recji emisji o zbyt wszesnej porze po prostu je pomineli to samo było z wycięta scena z odcinka dzisiejszego . Pamietam że podczas przesłuchiwania Kameleona uderzył on trzy tazy głową o ten stolik a następnie stracil przytomność .

ocenił(a) serial na 8
mrowa93

dzięki za odpowiedź, ale w sumie mogli by puścić wszystkie odcinki o późniejszej porze, nie rozumiem tego zagrania z ich strony...

mrowa93

miałam napisać dokładnie to samo ale mnie wyręczyłeś :)

mrowa93

Dokładnie tak, nie wiem czy dobrze zauważyłam, ale pominęli też odcinek "Dziewczyna z bagażnika" którego tematyką była pedofilia, pewnie też pominęli go celowo.

coverrgirl

W ogóle puszczają odcinki nie po kolei, masakra...

justblaugrana

W piatek lecial odcinek jak Markowi porwali syna a dzisiaj tj,,Poniediakek`` wyemitowali nastepny chyba 5serii ja Adam.pojechal na Malte za mordercami swojej zony.

Ruben_fw

Dokładnie, ominęli cały sezon, tam w tvn7 chyba ktoś jest nieprzytomny...

ocenił(a) serial na 8
Ruben_fw

o masakra dzisiaj co zrobili...
Parę odcinków temu Zawada był z tą Liszowską a teraz nagle zabili mu żone? Dobrze że kiedyś to oglądałam i wiem mniej więcej o co chodzi ale to co teraz robią jest głupie po prostu.

ocenił(a) serial na 7
justblaugrana

pewnie teraz też coś poomijają i dadzą kolejny romansidło-serialik typu Julia/Ula/magdaM czy inna Zdzisława albo Genowefa lub co gorsza jakąś południowoamerykańską telenowele ehh oni wszystko potrafią spartolić a już myślałem że pusze normalnie wszystkie odc po kolei a tu taki fail kolejny raz dobrze że już to kilka lat temu na tvn ogladałem premierowo i że inni mają szanse obczaić sb na tvn player

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones