PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123893}

Kryminalni

6,8 40 402
oceny
6,8 10 1 40402
3,8 4
oceny krytyków
Kryminalni
powrót do forum serialu Kryminalni

Właśnie napisałam e-maila do stacji Tvn7. Poprosiłam o wyjaśnienia dlaczego opuścili cały 5 sezon oraz pewne odcinki oraz poprosiłam żeby nie robili z widzów idiotów. Napisałam ze może zamiast opuszczać sezony i odcinki (co nie ma sensu) to może warto by było zmienić porę emisji. Może wy też napiszcie do nich e-maila? Może jak będzie nas więcej to coś z tym zrobią... E-mail : widzowie@tvn. pl

noname_21

Myślę, że to nic nie da. Wiecie może skąd można pobrać wszystkie odcinki? Wolę sobie puszczać na telewizorze wieczorem z pendriva, bo na normalną transmisję raczej nie można liczyć.

Lucas535

są na tvnplayer.pl

ocenił(a) serial na 8
Lucas535

ja mam ich w doopie, sciagnalem dawno temu sobie z emule i ogladam kiedy chce

ocenił(a) serial na 9
noname_21

Właśnie czekałam na odcinki z tzw. tryptyku śląskiego a oni calkowicie je omineli i dali od polowy serii , 5 sezonu wcale a dzis w programie patrze juz 7. Szybko lecą. Ciekawe czemu? Te co omineli wg mnie byly jedne z lepszych odcinkow. Szkoda ja i tak sie wogole ciesze ze daja powtorki nawet jesli dziurawe ale lepiej jakby powtorzyli wszystkie odcinki.

ocenił(a) serial na 8
noname_21

no właśnie ja też dziś stwierdziłam, że mi coś nie pasuje z odcinkami na Malcie, bo przecież w piątek porwali dziecko Marka, a dziś znowu przygody Baśki -.- ja też do nich napiszę ;)

lonny_geek

Odpisali mi tak :

Witamy,

Dziękujemy za czujność oraz zainteresowanie kanałem TVN7.
W nawiązaniu do pytania wyjaśniamy, że nie możemy powtarzać o tak wczesnej porze wszystkich odcinków serialu "Kryminalni"
z uwagi na zbyt mocne sceny przedstawione w niektórych pominiętych odcinkach serialu przed godziną 20:00.

Jednocześnie informujemy, że wszystkie sezony serialu "Kryminalni" można obejrzeć na VOD Player.

Z góry przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Korzystając z okazji zapraszamy również do odwiedzin strony internetowej: tvn7 na której znajdują wszelkie aktualności.
Jeżeli w przyszłości będzie miał Pan pytania dotyczące naszej oferty programowej to bardzo prosimy o kontakt z infolinią - (22) 856 61 61.

Z poważaniem,
Dział Współpracy z Widzami

Wychodzi na to ze nie ma sensu się fatygowac bo mają nas gdzieś. (Ale zawsze warto spróbować do nich napisać).
Napisałam im ze może przydałoby się zmienić porę emisji ale jak widać w e-mailu nie napisali o tym ani słowa. No trudno.. próbowałam:)

ocenił(a) serial na 8
noname_21

dostałam identyczną wiadomość

lonny_geek

To strasznie się wysilili.. Pewnie już mają kopie tej wiadomości i odsyłają hurtowo do wszystkich :/

noname_21

a o tym, że pominęli sezon to nie wspomnieli

Seiya

Mi też nic takiego nie napisali. :/

noname_21

No i juz przestali puszczać kryminalnych. Można się było tego spodziewać ..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones