PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123893}

Kryminalni

6,8 40 362
oceny
6,8 10 1 40362
3,8 4
oceny krytyków
Kryminalni
powrót do forum serialu Kryminalni

Przeskok

ocenił(a) serial na 7

Jaki wieli przeskok w odcinkach w piątek był 52 odcinek a w poniedziałek już 76 odcinek.Szkoda bo jestem fanem tej serii.

ocenił(a) serial na 8
Bandziorex

TVN siedem jakieś jaja sobie chyba robi.

ocenił(a) serial na 7
meteo100

Chyba chcą szybko skączyć ten serial i zastąpić innym go.

ocenił(a) serial na 8
Bandziorex

No wlasnie , trzeba jakos dzialac , ja napisalem do kontaktu z widzami z pytaniem dlaczego tak . Moze jak dostana wiecej takich maili ....

ocenił(a) serial na 7
mattzyd

a gdzie jest ta strona kontakt z widzami.

ocenił(a) serial na 8
Bandziorex

trzeba wejsc na tvn7 kontakt i tam przez formularz mozna do nich napisac , tak samo tez na zwykle tvn

ocenił(a) serial na 7
mattzyd

Jaki ostatni tytuł był w piątek

ocenił(a) serial na 8
Bandziorex

w/g mnie ostatni odcinek 4 serii apteka , dzis powinien byc ciag dalszy diamenty cichego , w poprzednim porwali synka markowi i sie nie rozstrzygnelo

ocenił(a) serial na 7
mattzyd

Chyba tak. Dzięki mogę cię wrzucić na listę znajomych

ocenił(a) serial na 9
Bandziorex

Podobno epizody zostały ominięte ponieważ były od lat 16 co w godzinach popołudniowych nie może mieć miejsca. Przykre że tyle odcinków zostało ominiętych zważywszy że oglądam Kryminalnych od początku ich wznowienia;/

użytkownik usunięty
meteo100

5 sezon od 21 lipca w TVN Fabuła o 20:00

Bandziorex

No lipa, już wcześniej trochę przeskoczyli (trzy odcniki z misją na Śląsku i jeszcze jakiś). A wczoraj to już nie mogłem się połapać, wpiątek jeszcze porwanie Krzysia, w pn nagle porwana Basia :) WTF...
Wiadmo, że te odcinki już kilka razy wszystkie leciały, ale chciałem w końcu obejrzeć serial od początku do końca (wiel odcinków np. oglądałem kiedyś od połow). Pewnie w przerwie wakacyjnej jakieś powtórki czego innego będą, stąd musieli nadgonić.

ocenił(a) serial na 7
ab86

Zobacz na tvn player w zakładce seriale.

ocenił(a) serial na 7
ab86

Porażka i tyle, a tak czekałam na tryptyk śląski, co za... uh, nie będe przeklinac, też chciałam sobie przypomniec ten serial, ogladałam codziennie ale jak się posypało to przerwałam bo bezsensu jak przeskakują nie tyle odcinki, co całe serie.

ocenił(a) serial na 10
wjewjurka87

ja też czekałam i myślałam że przegapiłam...

użytkownik usunięty
Bandziorex

Takie przeskoki są spowodowane tym że serial ma klasyfikowane odcinki na od 12 i od 16 w przypadku premiery wszystkie odcinki były od 16 te po 20:00 w sobotnim paśmie, w powtórce przed faktami były te odcinki cenzurowane, dało się jedynie cenzurować

3 pierwsze sezony w całości...

4 sezon tylko odcinek 40, i od 44-52. Cały 5 i 6 sezon niestety nie dało się sklasyfikować od 12 i te odcinki były powtarzane około północy ze względu na drastyczne sceny. Sezon 7 poza odcinkiem Wyspy szczęśliwe był klasyfikowany od 12, natomiast sezon 8 znowu od 16. Te odcinki można puszczać w paśmie godziny po 20:00

użytkownik usunięty
Bandziorex

5 sezon 21 lipca w TVN Fabuła

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones