PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123893}

Kryminalni

6,8 40 402
oceny
6,8 10 1 40402
3,8 4
oceny krytyków
Kryminalni
powrót do forum serialu Kryminalni

Jako że nie oglądałem wszystkich odcinków, proszę kogoś o wyjaśnienie mi pewnej kwestii. Chodzi mi o wątek Zawady i jego żony. Jak to w końcu było? Jakoś w pierwszych sezonach była kwestia że jego żona i matka zginęły w wypadku samochodowym, a to za sprawą Pawełka który zrobił coś tam z hamulcami. Potem (chyba sezon 5) pokazane jest jak tenże Pawełek zabija żonę Zawady podczas ślubu. O co w tym wszystkim chodzi? Nie było też tak że Pawełek został zabity przez Marka w jednym z odcinków gdy zaczął uciekać?

MrKuchar

Pierwsza żona i matka Zawady faktycznie zginęły za sprawą jakichś nieprawidłowości w samochodzie stworzonych przez Nowackiego, ale Jarka, brata Pawełka. Jarek był przestępcą i wyjechał po tym z kraju. Zawada poraz drugi się ożenił i w dniu tego ślubu jego żona została zastrzelona. Zrobił to właśnie Jarek, który wrócił do Polski. A Pawełek faktycznie został zastrzelony już wcześniej, przez Marka, kiedy to ścigali Pawełka za ucieczkę z więzienia i postrzelenie Zawady.

ocenił(a) serial na 8
irminka098765

Aaaaa, tak to było. Druga żona.. Dzięki wielkie za wyjaśnienie ;)

ocenił(a) serial na 7
irminka098765

dodam tylko że Jareczek "pomajstrował" przy bryce po to by zemścić sie na Zawadzie gdy ten po raz pierwszy zapuszkował jego młodszego brata Pawełka

mrowa93

Zgadza się :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones