Książęta
powrót do forum 1 sezonu

Do przewidzenia

ocenił(a) serial na 3

Fabuła jest tak bardzo do przewidzenia, że nie miałam przyjemności z oglądania czegoś, co autorka prawdopodobnie bazowała na opowiadaniach na Wattpadzie o księciach i księżniczkach. Ale oczywiście, przewidywalna fabuła nie sprawia, że coś jest od razu do wyrzucenia! Zawiniły tutaj również nudne i bezbarwne postacie, które nie miały szansy się specjalnie rozwinąć, akcja ciągnąca się niczym reprezentacja Polski na Euro i schematyczność postaci. Liczyłam chociaż po tym niesamowitym zachwycie i dyskusjach na temat monarchii na jakieś wątki związane z władzą, ale skupiliśmy się na relacji opartej na cheesy love. Mimo wszystko pięknie wyreżyserowane i z dobrą muzyką, dobry krok dla tego typu produkcji, niestety nuda totalna, chyba tylko przez dwóch młodych gejów ten serial jest taki popularny

sadgatka

Mam takie same odczucia, fabuła mocno przewidywalna jak w serialu "Szkoła dla Elity, a temat miał na prawdę potencjał.. Wyszło kolejne typowe netflixowe romansidło gejowskie. Czyli najbardziej oklepany scenariusz: spotyka się dwóch przyjaciół z różnych warstw społecznych oraz kultur<dowiadują się, że coś do siebie czują<motylki, miłość<póżniej jakaś dramaturgia typu kłótnia, żeby nie było za kolorowo<ale suma sumarum pod koniec się godzą i mamy happy end...

<ZIEW>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones