PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=141232}

Księgarnia Black Books

Black Books
8,1 3 634
oceny
8,1 10 1 3634
Księgarnia Black Books
powrót do forum serialu Księgarnia Black Books

...a jeżeli na dodatek brytyjskie, to już chyba padnę na kolana :)

ocenił(a) serial na 8
tend

polecam Little Britain. Humor bardzo abstrakcyjny i 'angielski'. Ja pokochałam od 1 odcinka. Jeszcze jest 'How not to live your life' - ciężko z napisami jednakże, obejrzałam 1 sezon i spoko. 'IT crowd' jest spoko jeśli lubisz takie klimaty nerdowskie. 'come fly with me' - z obsadą z little britain.'coupling' bardzo polecam. wiele osób lubi 'the office' - ja osobiście nie przepadam; jak dla mnie humor chamski, niskich lotów.

ocenił(a) serial na 10
mimei_ame

Najblizej do Black Books chyba Fawlty Towers, polecam!

ocenił(a) serial na 8
domo18

dałam drugą szansę 'The Office' i ubóstwiam! także polecam :)

ocenił(a) serial na 10
mimei_ame

Po obejrzeniu wspanialego Extras Gervais'a na pewno tez dam szanse Office!

ocenił(a) serial na 10
tend

Ja mogę polecić Threesome. Też trójka przyjaciół, tylko pokazana w nieco innych warunkach. Serial trochę sprośny, zdegenerowany, ale w granicach dobrego smaku. Do tego super zabawny.

ocenił(a) serial na 9
tend

Polecam serial Miranda! Podobny humor i poziom abstrakcyjnosci :)

ocenił(a) serial na 7
tend

Gimme, gimme gimme czyli Daj, daj, daj powstały w latach 1998-2001.

ocenił(a) serial na 8
tend

Jakby ktoś był jeszcze zainteresowany:
Speced - brytyjski, ma podobny klimat. Dobry jest też The Office (oglądałam amerykańską wersję, bardzo wciąga). Parks and recreations - podobny do The Office.

ocenił(a) serial na 10
tend

nie wiem, czy trafię w Twój gust, ale szczerze polecam "Pastor na obcasach" - rewelacja!!!
aa, jeśli Black Books tak przypadło Ci do gustu, to być może spodoba Ci się "Absolutnie fantastycznie" - w każdym razie i tu i tu sporo się polewa :)

aasja

Little Britain, Absolutnie fantastycznie i Czarna żmija, w tej kolejnosci :)

ocenił(a) serial na 8
tend

Father Ted. Taki brytyjski odpowiednik naszej plebanii ;-)

rz2xd

Irlandzki nie brytyjski. Super serial:)

tend

"Trzecia planeta od słońca"

tend

A ja powiem tak - tych samych twórców są 2 seriale, IT Crowd (o informatykach) i wspomniany Father Ted (o księżach na irlandzkiej plebanii gdzieś na zadupiu). Humor dokładnie ten sam, nawet niektóre postaci podobne. Ja właśnie w takiej kolejności oglądałam te seriale, po kilka razy nawet do tej pory :).

ocenił(a) serial na 8
tend

Może za późno się obudziłem, ale polecam stronkę http://monty-python.org/. Jest tam pełno podobnych seriali. Może na coś się przydałem ;)

Szeryf_filmweb

dodam jeszzcze "Czerwony karzeł" serial sci-fi w którym mamy bardzo podobną postać do Bernarda, czyli Arnolda, któremu nigdy nic się nie podoba. Generalnie schemat podobny: kilka postaci ciagle mające jakieś kłopoty.

ocenił(a) serial na 9
tend

Może jeszcze ktoś tu wejdzie i będzie szukał inspiracji, więc ja od siebie poleciłbym "The Mighty Boosh".

ocenił(a) serial na 10
tend

"Hotel Zacisze"

kiniusza

Uwielbiam :)

ocenił(a) serial na 10
tend

To ja uwielbiam Ciebie, chociaż Cię nie znam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones