miniserial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
miniserial

Kto się odważy

Show Me a Hero
2015
56m
7,5 1 776
ocen
7,5 10 1 1776
7,8 4
oceny krytyków
Akcja serialu toczy się w latach osiemdziesiątych w USA. W Yonkers, położonym w stanie Nowy Jork średniej wielkości mieście, stanowisko burmistrza obejmuje młody Nick... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Kto się odważy zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Akcja serialu toczy się w latach osiemdziesiątych w USA. W Yonkers, położonym w stanie Nowy Jork średniej wielkości mieście, stanowisko burmistrza obejmuje młody Nick Wasicsko. Od początku kadencji staje przed trudnym zadaniem. W związku z orzeczeniem sądu federalnego miasto jest zmuszone zbudować tanie mieszkania komunalne w dzielnicyAkcja serialu toczy się w latach osiemdziesiątych w USA. W Yonkers, położonym w stanie Nowy Jork średniej wielkości mieście, stanowisko burmistrza obejmuje młody Nick Wasicsko. Od początku kadencji staje przed trudnym zadaniem. W związku z orzeczeniem sądu federalnego miasto jest zmuszone zbudować tanie mieszkania komunalne w dzielnicy zamieszkałej przez zamożne białe rodziny. Ta decyzja jest przyczyną wielu niepokojów i eskalacji przemocy na tle rasowym. Kolejne decyzje młodego burmistrza spotykają się z ogromnym protestem.

na podstawie
Lisa Belkin (książka)
studio
Blown Deadline Productions / Home Box Office (HBO) / Pretty Pictures
tytuł oryg.
Show Me a Hero
inne tytuły
Zdjęcia do serialu zrealizowano w Nowym Jorku (Nowy Jork, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

You had me at "hello". :-)

Szkoda, że tylko 6 odcinków...

Współcześni widzowie są tacy... prymitywni. Chcą prostych emocji, sentymentalnych wzruszeń. Ten serial daje znacznie więcej, ale wymaga... myślenia podczas seansu. Czy to aż tak dużo?

Świetna historia.

ocenił(a) serial na 9

Nie przesadnie poprawna politycznie, zdaje się pokazywać pewne zjawiska społeczne w odpowiednich proporcjach.
Z samego Wascisko twórcy nie próbują robić bohatera, którym zresztą nie był (jego decyzje były wynikiem raczej chłodnej kalkulacji politycznej niż dobroci serca).
Przekonujący, dobrze zagrany, pokazujący...

6/10

ocenił(a) serial na 6
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

nie wciągnął mnie. Obejrzałem jeden odcinek i zapomniałem, że będzie następny. Dobrze zrobiony ale do bólu polityczny i prawie że dokument.