PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=871944}

Kto zabił Sarę?

¿Quién mató a Sara?
6,4 13 171
ocen
6,4 10 1 13171
4,0 4
oceny krytyków
Kto zabił Sarę
powrót do forum serialu Kto zabił Sarę?

Jestem tak wkurzona, że aaaaghhhr. Choć serial zalatywał latynoską telenowelą, był nielogiczny, a momentami wręcz absurdalny, dobrnęłam do końca tylko po to, żeby zobaczyć zaskakujące rozwiązanie zagadki.
A tu dostaliśmy banał, spoilowany od pierwszych odcinków - mamusia z Indianinem. Po coś przecież myła tę łódkę, zero zaskoczenia.
Grób w ogródku z Bóg wie kim w środku nie wynagrodził mi czasu spędzonego nad tym gniotem. Nawet już nie jestem ciekawa.

ocenił(a) serial na 7
caramilla

Czaszka ostatniego chłopaka z grupy. "Diana" napisała, że zginął od postrzału. Pewnie wiedział za dużo i łącząc wątki - ma to sens.

ocenił(a) serial na 6
payno

A czy w tym zwiastunie 2 sezonu nie było sceny, że w nasz maffioso celuje do Sary?

ocenił(a) serial na 6
payno

I tu cię zaskoczę, skoro był akt zgonu tamtego ziomka to znaczy że ciało też od razu znaleźli, trup w ogródku to ktoś inny.

WTTW_FILM

Tym bardziej, że ojciec Rodolfa zastrzelił osobę która dusiła Sarę, a Sara zginęła przed tym ostatnim chłopakiem z grupy. Ja myślę że może jej ojca?

ocenił(a) serial na 6
Lenkaaa_93

Szczerze to skopali ten serial tym twistem, gdyby się to skończyło na tym co przedstawiały wszystkie odcinki tzn morderstwo Sary i ten interes w piwnicy + zemsta to ten serial byłby spokojnie na 7-8, a tak to poleci pewnie schematem: sukces 1 sezonu > odcinanie kuponów na tasiemcu > spadek jakości. Szkoda.

ocenił(a) serial na 2
WTTW_FILM

A jeszcze lepszym jest fakt, ze gosc za zapiecie spadochronu siostrze (przeciez do niczego innego sie nie przyznal).dostaje 18lat....po.prostu kmiot....

earthquaake

Było wytłumaczone, ze nie za zapięcie, a za zabójstwo- wg sądu chciał zabić jej chłopaka i to zaplanował, a wyszlo ze ona poszła pierwsza.

ocenił(a) serial na 2
julia0000

Julia0000, ale w jakim sadzie oskarzony dowiaduje sie o tym w dniu rozprawy, bez prawa do obrony...? To sie kupy nie trzyma....

julia0000

Przecież jakby planował zabić chłopaka, to by interweniował widząc, że siostra zakłada uprząż...chociażby: "Sprawdźmy sprzęt przed pierwszym lotem". Bezsensowne to uzasadnienie akurat. Musieliby mu udowodnić, że z premedytacją zabił siostrę.

ocenił(a) serial na 5
caramilla

czyli ogolnie co sie stalo? na Wikipedii ostatni odcinek niczego nie wyjasnia a nie chce mi sie ogladac. Obejzalam 4 odniki, strata czasu, jakby zrobili film zamiast serialu to pewnie by wyszlo ciekawie

ocenił(a) serial na 7
Baby_Firefly

Masz rację - strata czasu. Lepiej poświęć go na szlifowanie ortografii oraz interpunkcji.

ocenił(a) serial na 5
Bokciu

tak, to jest w zyciu najwazniejsze...

ocenił(a) serial na 7
Baby_Firefly

Każdy ma inne priorytety...Ja przykładam dużą wagę do poprawności mowy ojczystej, gdyż nie znoszę tego typu "analfabetyzmu".

ocenił(a) serial na 5
Bokciu

to sympatycznie ze sie tym podzieliłeś, z nami tu na forum filmowym . Przykro mi ale nie obchodzi mnie to, jakby mnie obchodzilo to bym udzielala sie na forum 'mowy ojczystej' i tam dostawala zjeby za analfabetyzm. <eye roll>

ocenił(a) serial na 7
Baby_Firefly

Wręcz trudno się to czyta - aż w oczy kole. Może po prostu nie trać czasu na odpisywanie...

ocenił(a) serial na 5
Bokciu

trudno ci sie czyta , bo moze nie umiesz czytac i cie kole wszystko. widac lubisz tracic czas moze trac go na forum o gramatyce i interpunkcji lol . po co w ogole komentujesz nie mam pojecia . nara krzyz na droge z twoja mowa ojczysta i krytykowaniem nie na temat

ocenił(a) serial na 7
Baby_Firefly

I zacznij używać znaków diakrytycznych, bo kiedyś ktoś podobny Tobie napisze "zrob mi laske", a Ty uklękniesz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones