serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Ku jezioru

Epidemiya
2019
48 min.
7,0 18 697
ocen
7,0 10 1 18697
3 786
chce zobaczyć
W obliczu wywołanego straszliwą pandemią końca cywilizacji grupa ludzi zaciekle walczy o przetrwanie. Na szali kładą wszystko — swoje życie, miłość i człowieczeństwo. Więcej Mniej
Ku jezioru zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Siergiej (Kirill Käro) mieszka razem ze swoją partnerką na obrzeżach Moskwy. Pewnej nocy odwiedza ich jego ojciec Boris (Yuriy Kuznetsov). Niespodziewany gość przekazuje im ukrywaną przez rząd informację - w stolicy rozprzestrzenia się śmiertelna i silnie zaraźliwa choroba. By uniknąć zarażenia oraz przymusowego zamknięcia w domu, BorisSiergiej (Kirill Käro) mieszka razem ze swoją partnerką na obrzeżach Moskwy. Pewnej nocy odwiedza ich jego ojciec Boris (Yuriy Kuznetsov). Niespodziewany gość przekazuje im ukrywaną przez rząd informację - w stolicy rozprzestrzenia się śmiertelna i silnie zaraźliwa choroba. By uniknąć zarażenia oraz przymusowego zamknięcia w domu, Boris namawia syna na ucieczkę do swojego domku nad jeziorem. Mężczyzna zgadza się z decyzją o wyjeździe, ale postanawia też uratować dziecko oraz byłą żonę i tym celu nielegalnie dostaje się do zamkniętej metropolii. Wydostanie się z odciętego od świata miasta stanowi początek ich podróży, a także walki o przeżycie.

Serial został nakręcony w 66 dni produkcyjnych. Spośród nich tylko sześć zmian odbyło się w Moskwie, tylko trzy w studiu i tylko siedem w pomieszczeniach. Resztę nakręcono w plenerze na wsi. Najbliższa lokalizacja znajdowała się 14 mil od Moskwy. Podczas kręcenia temperatura spadła do -15 ° F.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych