PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803565}

Ku jezioru

Epidemiya
7,0 19 216
ocen
7,0 10 1 19216
Ku jezioru
powrót do forum serialu Ku jezioru

incepcja

ocenił(a) serial na 9

Czy tylko ja mam wrażenie że muzyka jest kopią z Incepcji Hansa Zimmera ???

ocenił(a) serial na 8
videomax

Mam takie samo wrażenie

ocenił(a) serial na 5
Dako

Ten serial kopiuje po trochę z różnych filmów.

ocenił(a) serial na 8
CaRo

Nawet jeśli są to kopie i przeróbki to uważam, że fajnie wyszło. To właśnie muzyka podbija serial! Czekam na kolejny sezon.

ocenił(a) serial na 9
CaRo

Kopiowanie Chińczykom i Ruskim wychodzi znakomicie ;-)

Dako

Aż się zdenerwowałam :P Mój ukochany Hans tak skopiowany... ale serial dobry, więc jakoś przetrawiłam :)

Dako

Hans kolejny mix jest ich wiele

videomax

Ja przez to wylądowałem tutaj, bo chciałem wygooglować czy przypadkiem Hans Zimmer nie robił im muzyki, 1:1 jak z Interstellar a

ocenił(a) serial na 7
Maciejocz

Bardziej motywy z Incepcji oraz 28 dni później

igrek5

Dokładnie to samo wrażenie miałem a w ogóle jeden soundtrack kojarzył mi się z tym https://www.youtube.com/watch?v=oN2Xs-MvxLw

videomax

haha też mam takie wrażenie heh

videomax

Ogólnie Netflix lubi kopiowac. Przecie domy z papieru to kompilacja wielu utworów Hansa. Obejrzałem dwa losowe odcinki i słyszałem Incepcje, Interstellar, plus mieszankę Dunkierki i Mrocznej Phoenix. Plus jeszcze Sicario, ale to nie Hans. Użycie 'Time' z Incepcji w jednym z odcinków idealnie pasowało.

ocenił(a) serial na 6
moscallica

Czytałem że to nie jest produkcja netfliksa . jedynie kupili prawa do emisji. Może stąd brak w nim multikulti.

ocenił(a) serial na 8
videomax

Incepcja i pewnie dla tego dobrze się to slucha

videomax

Właśnie miałam o tym pisać więc nie tylko ja to zauważyłam....

ocenił(a) serial na 7
videomax

Ja się boje ,że u nas będzie taki syf za niedługo

videomax

Zerżnięte bezczelnie. Zresztą wydaje mi się że słyszałem też motyw z Interstellar.

videomax

Ja ciągle słyszałam motyw z "28 dni później". Ale to miłe nawiązanie.

ocenił(a) serial na 6
videomax

Jak dla mnie to bardziej "Sunshine" i John Murphy

ocenił(a) serial na 6
videomax

tylko ty, raczej sunshine i 28 dni później

videomax

Czy Interstellar?

ocenił(a) serial na 8
videomax

Część muzyki to utwory bardzo znanego w Rosji zespołu "Lube". Mi tam się oprawa muzyczna tak czy siak podoba.

videomax

Nie z Incepcji a Interstellar dokładnie Cornfield Chase

videomax

Nie tylko Ty, z Incepcji skopiowali utwór "Time", natomiast z filmu "Sunshine" kolejny raz słyszę użyty utwór Adagio in D Minor Johna Murphiego (S01E05 scena kiedy wszyscy weszli do szpitala i znaleźli zwłoki pomordowanych). Słychać też utwory z Interstellar. Ale ogólnie są całkiem nieźle zrobione i generalnie dobrze brzmiące więc nawet jeśli skopiowane, dobrze się ich słucha w tym serialu.

LordLuke

Bardziej Zack Hemsey - Vengeance

ocenił(a) serial na 8
videomax

Ta muzyka jest zerznieta z 28 dni pozniej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones