Kucharka z Castamar (2021)
Kucharka z Castamar: Sezon 1 Kucharka z Castamar Sezon 1, Odcinek 11

Lub-dub

7,8 25
ocen
7,8 10 1 25
Kucharka z Castamar
powrót do forum s1e11

Nie zgadza mi się coś. Albo naiwność wątku albo coś przegapiłam. Dlaczego niby to markiz ma coś wspolnego z wrobieniem ojca Clary w zabójstwo? Markiz mści się na Diego, ale sprawa dotyczy czasu dawnego, clara nie jest nawet w castamar. No i kto zabił tego pułkownika jeśli nie doktor?
Plus markiz de soto gratuluje ciąży gdy jest w odwiedzinach w castamar a Gabriel jest zaskoczony ciążą w (przed?)ostatnim odcinku/ Gabriela wtedy nie było z reszta zgromadzonych gdy były gratulacje?

Basia1981_2

Mnie się wydaje,że to jednak ojciec Clary zabił pułkownika. Mogło to być przez przypadek, a de Soto mógł mieć w tym jakiś udział z daleka i przez przypadek stało się to rękami lekarza. Markiz wielu ludziom uprzykrzał życie i szukał na nich haki. A co do wrobienia ojca kucharki? Nienawidził on księcia. A wiedział o jego uczuciu do kucharki. Więc chcąc zrobić obojgu na złość chciał ukarać Clare by ona cierpiała i by cierpiał Diego.
O ciąży wiedział tylko Diego i jego matka oficjalnie. Bo wiadomo,że wiedzieli też markiz i sąsiadka co z nim spiskowała. Gabrielowi brat powiedział tylko,że musi się żenić bo spędził noc z narzeczoną. Nie powiedział mu o dziecku. Dlatego Gabriel jest zaskoczony.

Basia1981_2

Markiz przeszkodził w ucieczce ojca Clary, po tej nocy gdy ona ukrywała go w swoim pokoju. Uprzednio zrobił research na temat Clary i doszukał się tego wątku.

Basia1981_2

Wiedział, że jeśli uda się tego człowieka doprowadzić do więzienia, sekretarz rady będzie musiał podpisać karę śmierci

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones