PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=378865}

Kumple

Skins
7,8 87 999
ocen
7,8 10 1 87999
6,8 6
ocen krytyków
Kumple
powrót do forum serialu Kumple

Witam, szukam jakiegoś nowego serialu do pooglądania w wakacje, ale interesują mnie tylko te produkcje, które są zakończone, więc czy ten serial jest już zakończony ?

lenena

cofam pytanie, już wiem, że tak ;) Dosłownie od razu po wstawieniu tego posta zauważyłam, że już się skończył ;p

ocenił(a) serial na 9
lenena

Być może wyjdzie nowa generacja, choć nie jest to potwierdzone w 100%. ^.^

iNeko

dzięki za info ;*

lenena

To jest tak że 1 i 2 seria to jest inny już serial niż seria 3, 4. Schemat ten sam. O nastolatkach i ich problemach, każdy odcinek o kimś innym. Dlatego jak chcesz obejrzeć jakiś fajny serial to polecam 1 i 2 serię bo 3 to jest słaba jak dla mnie i jest jedna bohaterka z 1 i 2 serii ale szczerze - poziom nie do porównania. Polecam od 1 odcinka koniecznie ! 5, 6 i dalej nie widziałam jeszcze, lepszy niż 3 i 4 sezon ?

Malazaa

dziękuję za informację, ale już wzięłam się za inny serial wgl z innego gatunku :) Co do spadku formy to normalne i się nie dziwię, ale i tak bym oglądała do końca, bo jak już zacznę to nie odpuszczam ;) A jak na razie Skins odkładam na później.

lenena

Też odkładałam długo ale warto 2 serie zobaczyć bo wszystkie wątki są ładnie zakończone i nic dodać nic ująć. 3 seria to nowi bohaterowie. Odcinków jest bardzo mało bo chyba 20 odcinków 1 i 2 serii więc w ciągu 3 dni można obejrzeć jak się wciągniesz. Ja polecam ;)

lenena

Jeśli jeszcze nie oglądałaś to ja również gorąco polecam! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones