PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=318187}

Kyle XY

7,1 13 065
ocen
7,1 10 1 13065
Kyle XY
powrót do forum serialu Kyle XY

Skończyłem oglądać pierwszy sezon i po prostu nie mogę uwierzyć że tej film nie jest w pierwszej 100 już nie mówię o tym że powinien być w pierwszej 10. Tak genialnego, wciągającego, wzruszającego serialu dawno nie widziałem. Szkoda że tak mało osób w Polsce go ogląda

ocenił(a) serial na 9
Joker_27

Lost, Shit Greek czy inny Rzym,Prison Break są wysoko, bo mają wielką promocję. Lost i Prison jest ok, ale shity pokroju w/w Greek czy Rzymu są bardziej oglądalne od Kyle'a, bo zostają na antenie. Wszystko się rozchodzi o pieniądze. Ciekawe skąd oni tak naprawdę wiedzą co jest bardziej oglądalne. Że Kyle'a oglądało 10 osób a Sreek oglądało 100. Jakbym miał telewizję to bym mógł robić co chcę i bym obliczył, że Kyle'a oglądały całe Chiny i pół ameryki a Greek oglądała 1 osoba...

Popieram twoje zdanie o Kyle'u. Wyjątkowy serial.

Luku

No niestety tak to jest. Taki Lost został wypromowany i oglądają go miliony a Kyle już nie był tak wypromowany no i skończyło się na tym że przerwali 3 sezon nawet nie dając normalnego zakończenia jakby nie mogli już dokręcić tych 2 odcinków. Tym bardziej że Kyle to serial który na prawdę zasługuję na uwagę, po pierwszym sezonie myślałem że już nic go nie pobije ale jak teraz oglądam drugi to jest jeszcze lepszy od pierwszego. No ale to już sprawa tych co nie oglądają a nie wiedzą co tracą a my możemy się cieszyć że choć raz widzieliśmy coś czego nie ogląda wiele osób a jest dużo lepsze od tego co wszyscy oglądają

Luku

eeejjj, nie obrażaj Greek! :D :P też świetny :D

ocenił(a) serial na 8
Luku

A co ty masz do Rzymu jeden z najlepszych seriali historycznych jaki w życiu widziałem i do dziś chętnie do niego powracam:)
Zresztą Kyle też super serial a prison się skończył w połowie 2 sezonu a Los na początku 3

Joker_27

Zgodze sie jak najbardziej ale i tak jusz jest wiecej osob niz bylo wczesniej.

ocenił(a) serial na 10
Joker_27

Ja też jestem tak zachwycona !!
Szkoda że sezon 3 skończył się akurat w takim momencie :(

ocenił(a) serial na 10
wierasiauinia

Popieram :| to był fajny serial :D w ogóle the best :)

ocenił(a) serial na 8
Joker_27

ma za małą oglądalność, tak jak znaczna część seriali i filmów stracił sporo widzów poprzez zbyt małą reklamę, ale nie da się zareklamować wszystkiego
szkoda, że go zawiesili, bo naprawdę mnie zaciekawiła fabuła, jednak uważam, że kolejne sezony nie utrzymałyby tego poziomu, wg mnie najlepsze są pierwsze odcinki, w których kyle zachowuje się trochę jak idiota :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones