PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=318187}

Kyle XY

7,1 13 066
ocen
7,1 10 1 13066
Kyle XY
powrót do forum serialu Kyle XY

serial jest od pierwszego epsa do ostatniego calkowicie przewidywalny!
na pierwszy rzut oka widac, ze Kyle xy jest odpowiedzia ABC na Smallville CV, serial wykorzystuje rowniez
pomysly z innych seriali np. roswell, surface, jednakze motywem przewodnim jest smallville!

polecam serial tylko z jednego powodu jest doskonaly, jezeli ktos oglada serial bez napisow, aby udoskonalic
swoj jezyk angielski. Jezyk w serialu nie jest skomplikowany, a porusza wiele ttematow jezykowych, jak nauka,
humor, sarkazm, zyce prywatne i ogolne.
aczkolwiek, gdyby nie to, ze chcialem porpawic rozumienie ze sluchu to bym dal 2/10, ze wzgledu na
prostote fabuly!

ocenił(a) serial na 10
emu_

ja sie z tobą nie zgodze. ten serial jest świetny.
i wcale nie jest przewidywalny

ocenił(a) serial na 10
emu_

Nie rozumiem w jakim celu to napisałeś... Skoro serial ci się nie podobał i uważasz ze jest przewidywalny to po co go oglądałeś? Według mnie jest wręcz przeciwnie serial nie raz mnie zaskoczył... (nigdy bym nawet nie brał pod uwagę takiego obrotu wydarzeń) Pzdr

ocenił(a) serial na 10
emu_

serial jest super, a ostatni odcinek zaskakuje niessamowicie

ocenił(a) serial na 8
emu_

Według mnie to jest złe porównanie. Kyle, a Smallville to 2 rożne historie. Młodość Supermana, wiadomo pełna odkrywania nadludzkich zdolności i towarzyszących temu niewytłumaczalnych zdarzeń, ale Kyle to zupełnie inna opowieść, fakt, troche podobne,ale nie wiem czemu odrazu traktujesz to jako odpowiedź na Smallville. Co do Roswell i innych to nie wiem bo nie oglądałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones