PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=318187}

Kyle XY

7,1 13 064
oceny
7,1 10 1 13064
Kyle XY
powrót do forum serialu Kyle XY

Gęba Jessi

ocenił(a) serial na 8

Powiedzcie mi, bo nie rozumiem. Czytam komentarze, czytam i czytam, a tu się okazuje, że sporo z was lubi Jessi. Ja od
początku jak oglądałam Kyle XY, nie cierpiałam jej, patrzeć na nią, po prostu wkurzała mnie ogromnie. Ciągle była
wścibska. Zawsze kibicowałam Kyle'owi i Amandzie. W końcu moim zdaniem, gdyby była kontynuacja, oboje by do sb
wrócili. W ostatniej scenie, kiedy ten gościu (chyba Cassidy on miał na imię) gadał z Kyle'm, to groził mu, że skrzywdzi
Jessi, blabla, jego rodzine... I na końcu powiedział, że Amandę, to się Kyle wkurzył i rzucił na niego. Takie były ostatnie
sceny. Wnioskuję, że Kyle'owi najbardziej zależało na Amandzie. Mówcie co chcecie, to moja opinia.

ocenił(a) serial na 7
milkalat

Ja też na początku nienawidziłam Jessi, ale od chwili w lesie gdy uciekła coraz bardziej ją lubiłam

lewandowska2000

ja obecnie jestem przy 5 odcinku 2 sezonu :) i szczerze powiedziawszy nie cierpię Jessi :) jest dla mnie sztuczna... chociaż jestem ciekaw jak dalej potoczą się jej losy i Kyle. Szkoda tylko, że przerwali serial w połowie 3 sezonu :((((

milkalat

Rzucił się na niego, bo Kyle'owi zależy na bezpieczeństwie Amandy, a Jessi potrafi się bronić. Amanda to bezbronne niewiniątko, które nie powinno mieć nic wspólnego z tym wszystkim i Kyle o tym wie i dlatego nie chce ujawnić jej tajemnicy. Ja kibicuję Kyle'owi i Jessi pasują do siebie i to było widać już po wyjściu Jessi z kapsuły. Ostatnie odcinki 3 sezonu najlepsze, bo wreszcie zaiskrzyło między nimi.

ocenił(a) serial na 8
Yoonger

Amanda była po prostu zwykłą dziewczyną - delikatną, prawda - niewinną. Jessie była jak dla mnie bardziej traktowana przez Kyle'a jak siostrę.

milkalat

Raczej jak koleżankę/przyjaciółkę. Właśnie dlatego Amanda nie powinna być z nim. W ostatnich odcinkach Declan namawiał Kyle by spróbował z Jessi.
Czytałem i oglądałem wywiady producentów i aktorów, Kyle w dalszych odcinkach (gdyby były kontynuowane) nie będzie z Amandą, a uczucia między nim a Jessi będą się pogłębiać, a czy będą razem to niewiadome.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones