PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=318187}

Kyle XY

7,1 13 065
ocen
7,1 10 1 13065
Kyle XY
powrót do forum serialu Kyle XY

Kim jest Kyle?

ocenił(a) serial na 7

Jestem właśnie po obejrzeniu 8 odcinka i jak zwykle jestem pod wielkim wrażeniem!
Foss obrońcą Kylea?!? :D
Pozostały już tylko 2 odcinki, więc...
Jak myślicie, kim jest Kyle?
Ja oczywiście niczego już nie jestem pewny (za to kocham ten serial!), ale wydaje mi się, że to jakiś ulepszony klon Adama Baelin'a o numerze seryjnym 781227.
Choć szkoda byłoby robićz Kyle'a klona ;/
no, ale kosmitą nie jest, cyborgiem też chyba nie (szkoda jego człowieczeństwa...)
A jak wy uważacie? :)

mokujin8

jeśli Kyle jest klonem to by wyjaśniało brak pępka :D i ja się właśnie skłaniam ku tej wersji

użytkownik usunięty
Guballah

Ja uważam, że to żaden klon tylko po prostu Adama Baelin. Historia w stylu Wolverine'a z X-Mena. Porywają go w wieku 20 lat i prowadzą na nim eksperymenty w celu "ulepszenia" mózgu. Efekt uboczny to amnezja i brak starzenia się. A profesorek to nie żaden sympatyczny koleś tylko po prostu niezła szycha. Pamiętacie zresztą, że szantażowali Fossa kolesie z "laboratorium" więc może on chce pomóc Kyle'owi, a profesorke i jego banda chcieli go zgładzić. Więc Tom zabrał go ze sobą no i potem profesorek ich odnalazł i chciał zabić Kyle'a i Fossa, jednak mu się nie udało. Ja to jak narazie tak sobie tłumaczę, ale wiadomo że mogę sie mylić (jak ktoś oglada "Losta" to często się myli :)

ocenił(a) serial na 7

"Porywają go w wieku 20 lat i prowadzą na nim eksperymenty w celu "ulepszenia" mózgu"
Wszystko pięknie, tylko czemu Kyle nie mam pępka?

mokujin8

jeśli byłby klonem, to chyba tez miałby pepek? bo przeciez to pozostałość po pępowinie, przez którą płód się żywi, jakby był klonem to przez co byłby żywiony... mi przychodzi jedno na myśl... Adam i Ewa w raju nie mieli pępków bo myli stworzeni odrazu jako ludzie... więc czemu Kyle nie miałby być z istotą czystą z nieba?? :D:D

mokujin8

a no i pierwsza scena 1 odcinka... Kyle i wąż... czy to przypadek?

ocenił(a) serial na 7
mokujin8

Dziś zaczynam ściągaćostatni odcinek!
wydaje mi się, że ci niby prawdziwi rodzice Kylea to podstawione przez Firmę osoby, które będą miały sprawić, że ten zapomni o całej sprawie.
ale w sumie sam już nie wiem. Na walkę z firmą nie ma czasu (40 minut...??), więc chyba trzeba będzie jej ulec (ale przecież nie zabiją go! chyba, że...), albo pójść na kompromis (rodzina, sprawująca kontrolęnad Kyle'm i nie pozwalająca mu używać nadludzkich zdolności :)

smutno będzie bez Kylea teraz ;/

ocenił(a) serial na 8
mokujin8

Witam!
Chciał bym zwrócić uwagę na jedną rzecz i rozwiać wasze wątpliwości :)
Kyle jest mężczyzną, a chromosomy męskie w biologii oznacza się znakami XY, stąd Kyle XY. Jak nie trudno się domyślić kobiete oznacza się XX :) Więcej w tej sprawie chyba nie muszę mówić :)
Osobiście jestem niemal pewny, że Kyle to klon Adama B. Być może klon kobiecy to ta pani siedząca na zdjęciu obok Adama, które Kyle zobaczył w gabinecie profesora.. możliwe..
Czekam niecierpliwie na kolejny sezon, a z tego co czytałem to sobie poczekam :(

mokujin8

wg mnie Kyle to kolejny projekt rządowy (lub jakiejś tam firmy) ,który ma na celu zbudować armie super ludzi (coś jak w "dark angel" ((cień anioła))) przypominam że foss mówił , że zabije Cie , zabije was wszystkich, może mówił o rodzinie tragerów, ale ja to zrozumiałem jakby ich było więcej

pozdrawiam fanów Kyle'a film jest genialny, z niecierpliowścią czekam na wyjscie w necie 10 odcinka serii, który był wczoraj.Przypominamm, że będzie też drugi sezon który będzie miał 13 odcinków

rafalm_14

oczywiście miało być Foss powiedział "Zabiją Cię , zabiją was wszystkich" :P sorry , ale nie wiem jak tu sie edytuje wypowiedzi :P

mokujin8

owszem mozliwe ze i Kyle jest obiektem rzadowym, ale jesli tak, to w takim razie sam pomysl jest w pewnym sensie ograny i nic nowego z tego wyjsc nie moze, ile razy juz mielismy nadludzi z kosmosu i z probowek? ja wciaz bede sie upieral ze on jest z tamtego swiata, a to ze rzad sie nimi interesuje i ich trzyma w jakis laboratoriach nie wyklucza niczego... no i Adam moze jest wlasnie Kylem... przeciez w zasadzie nie wiadomo czy sie starzeje...

użytkownik usunięty
KaczoR_5

No dobra, a co powiecie o 781228? I o panu Adamie? Za duży Sci-Fi nam się zrobił po ostatnim odcinku. Nie lubię takich zakończeń.

z tego co pamietam w stanach daty pisze sie na odwrot niz u nas... moze to data... 78 rok - 12 miesiac - 28 dzien (u nas bylo by to 28.12.78)... zwlaszcza ze kyle sie zapytal kiedy ma urodziny i to mu wszyszlo!!
Pytanie tylko czy 78 to moglby byc rok 1978 czy sam w sobie 78 :D:D

ocenił(a) serial na 7
KaczoR_5

i po sezonie!
więc Kyle jest "nieudanym eksperymentem"... XY na dodatek
a w kabinie już XX czeka, żeby się pojawić w nowym sezonie.
no, ale logicznie rzecz biorąc, XY jest po XX, więc "nasz" Kyle na pewno ma kilka ulepszeń względem poprzedniaka ;)
nic, tylko czekać na kolejny sezon (podobno 13 odcinków będzie zawierał :)

w sumie temat nadal otwarty, bo do końca nic się nie wyjaśniło (może tylko teoria Josha legła w gruzach ;)
tak więc zapytam ponownie:
"Kim jest Kyle?"
:)

mokujin8

nie wiem czy zwrociliscie uwage, ale Firma mowi o 781227... i tego chca zabic, natomiast wizje Kyle 781228

KaczoR_5

nie za bardzo Cie rozumiem , ale jesli mowisz o tym numerze kyle'a to jest on 781227 (było na tej karcie, oraz przy grze specjalnie oglądałem) , a numer

781228 to ten projekt xx który pokazali się dopiero pod koniec ostatniego odcinka

rafalm_14

racja jakos sie zasugerowalem od poczatku ze Kyle jest koncowka 28...

rafalm_14

jakos sie zasugerowalem ze Kyle to 28 maly blad

KaczoR_5

kyle xy -dostepny do pobrania na www.zycienafalitvn.fora.pl
w dziale =seriale zagraniczne

ocenił(a) serial na 9
sylvunia

Ja mysle jednak że to sztuczny człowiek wyhodowany poza macicą kobiety (stąd brak pępka). Jego głownym przeciwnikiem będzie pierwowzór Kyle'a czyli Adam z 1985 roku który zniknął w tajemniczych okolicznościach.

ocenił(a) serial na 9
Abruzzi

Kyle XY to prawdopodobnie jeden z ponizszych punktow sami wybizcie ktory wg mnie kazdy jest mozliwy ale jeden jest mozliwszy od pozostalych jest nim punkt I paragraf 22 ustep 07:

01. Rasiak porwany przez komituw, a ten grajacy w angli to klon. Na Kyle XY (wczesniej Rasiak) obcy przeprowadzali rurznego rodzaju eksperymenty, nieudane zreszta stad jego nieludzkie zdolnosci i Freudowska miłość do Nicol, ale czego mozna sie spodziwac po byłym Rasiaku (bo jak alieny go porwali i zrobili te swoje eksperymenty to juz nie byl Rasiakiem tylo Kylem XY a moze nawet i Z). Eksperymenty sie nie powiodły wiec stwierdzili ze nie przyda sie im taki gamon, wiec go teleportowali na ziemie.

02. Mutant, ktory zostal zmutantowany w wyniku chemikaliow, ktore przez pomylke profesor Keen wylal na Rasiaka, a ktore byly przeznaczone na szczura, niestety zmarl [*] zostal zjedzony przez Kyla XY.

03. Krzyzowka pinokia z rysiem jak rowniez z chuckiem. Rzand USA chcial stworzyc super czlowieka z poloczenia 3 DNA niezwyklych ludzi. Zostal stworzony w celu zlikwidowania Romana G.

04. Klonem Adama tylko ulepszonym w celu rozwiazania zadania matematycznego prof Keena

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones