PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=318187}

Kyle XY

7,1 13 065
ocen
7,1 10 1 13065
Kyle XY
powrót do forum serialu Kyle XY

Koniec sezonu 2

ocenił(a) serial na 8

jak wrażenia ? czekamy na nowe odcinki wiadomo kiedy będą ?

ocenił(a) serial na 7
Bene

następne 10 odcinków zimą dopiero niestety ;(
cóż, sam koniec bardzo mocny, ciekawe, czy Jessi zmarła, czy odbiła się od skał niczym nadludzka człowiek-piłka i wylądowała w Madacorp ;)
a tak na serio, to muszę przyznać, że mimo słabego początku drugiego sezonu, w późniejszych odcinkach nabrał barw i sprawił, że już nie mogę się doczekać zimy (pomijając sesję ;P
myślę, że w drugiej części drugiego sezonu, Kyle w końcu wszystko doprowadzi do końca, Adam z ciężkim sercem "wybije mu z głowy" (znaczy się zablokuje / wykasuje) wszystkie jego nadludzkie możliwości i oto Kyle wróci do rodziny i stanie się zwykłym chłopcem...

ocenił(a) serial na 8
mokujin8

wywiad z Mattem Dallasem trochę zdradza :)

http://thetvaddict.com/2007/09/03/10-questions-with-kyle-xy-himself-matt-dallas/

ocenił(a) serial na 8
Bene

ehh wlasnie skonczylam ostatni odcinek ... caly czas mialam nadzieje ze dowiem sie czegos wiecej ;> .. oby tylko sie faktycznie okazalo ze poleca dalsze odcinki bo z tymi ludzikami co decyduja o dalszych losach bywa roznie ;>

ocenił(a) serial na 10
Bene

Bardzo podobał mi się ostatni odcinek. Był zajebibi, zwlaszcza końcówka jak Kyle gonił i walczył z Jessi. Wg mnie Jessi przeżyje upadek

ocenił(a) serial na 9
KraX

To nie był ostatni odcinek... Ostatni odcinek 2 sezonu będzie puszczony 7 kwietnia 2008. Ciekawe czy będzie 3 sezon...

ocenił(a) serial na 8
bzq

aha ja myślałam ze to co będzie w styczniu to będzie już 3 sezon

ocenił(a) serial na 7
Bene

Mam pytanko, serial Kyle XY zaczęłam oglądać miesiąc temu , zbliżam się do końca drugiego sezonu. Czy ktoś mi powie czy będzie 3 sezon????

martad77

jak sie wypowiadasz w temacie to moze go najpierw pzreczytaj co ;/

ocenił(a) serial na 7
oliina

Ostatni odcinek 2 sezonu świetny i rzeczywiście ta ostatnia scena efektowna, nie moge się doczekać następnych :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones