PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=318187}

Kyle XY

7,1 13 071
ocen
7,1 10 1 13071
7,0 2
oceny krytyków
Kyle XY
powrót do forum serialu Kyle XY

Witam,
według serwisu Entertainment Weekly [http://ausiellofiles.ew.com/2009/01/exclusive-abc-f.html] serial KYLE XY kończy się na 3. sezonie - dokładnie na 10 odcinku owego sezonu.

Szkoda, bo serial na prawdę fajny i wciągający.

peter_14

Jak mogli ! Mam nadzieję, że jeszcze zmienią zdanie :(

ocenił(a) serial na 8
Malazaa

Malazaa - raczej już nie zmienią zdania, ponieważ wydano oficjalne oświadczenie, które seriale przedłużają, a które kończą "swój bieg". I tak niestety się stało z KYLE'm XY. Szkoda.

Ale jest nadzieja, że inna stacja w USA przejmie serial, ponieważ jest on bardzo popularny i wiele osób się też burzy z taką decyzją ABC Family. Na anglojęzycznych stronach wyczytałem o tworzeniu petycji o przywróceniu do życia serialu.

ocenił(a) serial na 9
Malazaa

Dobra skoro nie chcą zniszczyć serialu nowymi sezonami to niech zakończą go na 3 sezonie,ale nie na tylko 10 odcinkach!! Niech już nakręcą tyle odcinków ile było w 2 czyli 23 :)

ocenił(a) serial na 10
peter_14

To jest poprostu nie do przyjęcia taki zajefajny serial a oni chca skonczyc własnie kiedy sie rozkrecił

ocenił(a) serial na 10
perlok892

No niestety. Nie wiem jak wy ale oglądam jeszcze Prison Break i z sezonu na sezon trochę gorszy i mniej ludzi ogląda może chcą tego uniknąć. Poprostu cha zakończyć w dobrym stylu;)

ocenił(a) serial na 10
tomaszek0017

w telewizji ale prisona break'a juz 4 sezon ogladam i czekam na dalsze odcinki bo cos ostatnio rzadko wychodza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones