PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=318187}

Kyle XY

7,1 13 071
ocen
7,1 10 1 13071
7,0 2
oceny krytyków
Kyle XY
powrót do forum serialu Kyle XY

Fabuła wyjątkowo banalna i przewidywalna do granic możliwości. Tworcom zabrakło niestety pomysłu :(

ocenił(a) serial na 10
otrekg

No nie wiem jutro oblejże to podyskutujemy;) ale widziałem reklamę 3 sezonu i możliwe że będzie słabszy. Oby nie zrobił się zbyt fantastyczny;)

otrekg

Potwierdzam, pierwszy odcinek do kitu ;/ troszkę bajeczka się robi
Zobaczymy, może się rozkręci...

ocenił(a) serial na 10
rzepciaa

Oglądałem dzisiaj 1 odcinek i niestety był słabszy o poprzedniego sezonu ale nadal w dobrym guście, trochę mniej fantastyki i będzie dobrze;) Ale to właśnie ta fantastyka wyróżnia serial na tle innych seriali dla młodzieży;) Niezły był motyw Josha i jej dziewczyny;) jak ona się nazywa wogóle??

tomaszek0017

dziewczyna nazywa się Andy ;) i gra ją mająca polskie korzenie aktorka

otrekg

1 sezon 10/10 2 sezon 7/10 3 sezon 6/10 (jak do tej pory)

obejrzalem 2 odcinki 3 sezonu i powiem szczerze że brak już tej tajemniczości ... 3 wielka korporacja - LATNOK nie jest już tak tajemnicza jak ZZYZX - ich siedziba nie byla nawet na google maps jak pamiętamy.. niemniej serial dalej będę oglądał bo wyjątkowo się przy nim relaksuje.... mam 25 lat i mi się podoba... jest "CZYSTY" jak mało która produkcja... pokazuje prawdziwe wartosci...

p.s. a matt dallas powinien dostac za tę rolę jakąś nagrodę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones