PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=318187}

Kyle XY

7,1 13 065
ocen
7,1 10 1 13065
Kyle XY
powrót do forum serialu Kyle XY

Macie jakieś prośby to piszcie w tym poście unikniemy zaśmiecenia forum a przy okazji każdy zawsze znajdzie piosenkę nie musi już szukać. Postaram się odpowiadać na wszystkie zapytania proszę podawać - sezon,odcinek i najlepiej czas mniej więcej. Pozdrawiam powinno się przydać...

ocenił(a) serial na 10
tomaszek0017

3x05 ...Kyle ratuje Nicol w szpitalu po wypadku - "Safetysuit - Anywhere But Here"

3x02 ...rozmowa Kyle z Amandą po wypadku na statku - "Matthew Perry Jones - Out of the Shadows"

ocenił(a) serial na 10
tomaszek0017

http://www.tunefind.com/show/Kyle+XY/Season+3

ocenił(a) serial na 10
matusikmarcin

Niezłe ale trzeba zobaczyć jak szybka jest aktualizacja może 3-4dni i to nie pewna piosenka może być.

ocenił(a) serial na 10
tomaszek0017

3x6 :) 2 piosenki jedna podczas pracy nad deską w domu kyle'a a druga na koniec odc dz z góry

ocenił(a) serial na 10
qwert_2

podczas pracy nad deską, chodzi ci o ten rokcowy kawalek??

ocenił(a) serial na 10
qwert_2

3x06 ...sama końcówka odcinka, wyznania Jessi - "South - Every Light Has Blown"

ocenił(a) serial na 10
tomaszek0017

Najlepszy kawalek z calego filmu, to i tak: <Mathew Perryman Jones - Save You>, ktory jest puszczony w odcinku 'Leap of Faith' (2 seria)

ocenił(a) serial na 10
freakman

No jeden z lepszych...............;)
za krótki <br/>

tomaszek0017

Co to za piosenka w 6 odcinku 3 serii, kiedy Kyle przytulił Andy (Andromede) :PP

ocenił(a) serial na 10
orboiz007

Kyle przytula Andy...?? Chyba takiej sytuacji nie było:P podaj czas

tomaszek0017

Na AXN leci 3 sezon Kyla:) Wczoraj był ostatni odcinek:) Nie wiem dokładnie która minuta, ale to było pod koniec odcinka, kiedy Kyle wrócił do domu a Andy wychodziła, i mówiła mu, że następnego dnia ma badania. A on ją przytulił. Wtedy była ta piosenka. Później ona mu powiedziała, że jest jej najlepszym przyjacielem, i jak wyszła to jemu krew z nosa poleciała!

ocenił(a) serial na 10
orboiz007

A rozumiem. Na AXN to nie leci 3 sezon tylko drugą dziesiątkę 2 sezonu podpisali jako Kyle XY 3.

tomaszek0017

aha:)
No właśnie przed 10 minutami obejrzałam 6 odcinek 3 sezonu i to nie było to... próbowałam znaleźć ten odcinek, ale mi się nie udało. Wiesz może co to była za piosenka? jak tylko znajdę ten odcinek, skoro już wiem, że jest w 2 sezonie to napiszę dokładniej:))

tomaszek0017

Znalazłam! 19 odcinek 2 sezonu :) ok 40 minuty:) cudna jest ta piosenka:) Tylko nie znam jej nazwy

ocenił(a) serial na 7
orboiz007

Gdy Kyle przytula Andy (a wg. gdy ja leczy):
cary brothers-the glass parade

ocenił(a) serial na 8
tomaszek0017

Witam,
no to jeżeli można to z odcinka S03E08 - zaczynająca się w 37min.

peter_14

baardzo prosze o tytyuly dwoch ostatnich piosenek z s03e08, na samym koncu lece dwie puosenki- zna ktos ich tytuly??;p prosze!!:p

ocenił(a) serial na 10
karolcia2492

Słychajcie kocioł sięzrobił niezły nie mam jeszcze ani 7 ani 8 odcinka. Ale jedna z końcowych piosenek z 3x08 może być Meiko - "Reasons To Love You"
jeśli nie to porawcie mnie...

ocenił(a) serial na 10
tomaszek0017

a druga to moze 16 Frames - "Lets not Pretend"
sory to są zupełne strzały, poprawcie jeżeli to nie te

ocenił(a) serial na 8
tomaszek0017

Dzięki wielkie :) O tą mi właśnie chodziło (tą drugą).

peter_14

Szukałam piosenki z s03e10, która zaczyna się gdy kończą się wyświeltać napisy na początku filmu, a Jasie wchodzi do pokoju Kyle'a. Piosenkę już znalazłam i polecam:
Meiko - Hiding

pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
beciak69

Ja szukam piosenki, która leci bodajże w 8 odcinku 3 sezonu. M.in. gdy Josh wraca do domu cały w czekoladzie po "bitwie" z Andy, i jest smutny i się przytula do Stephena. Zna ktoś może?

ocenił(a) serial na 10
Kuririn

Ta piosenki leci również podczas bitwy jest to Augustana - "Sweet and Low"

ocenił(a) serial na 10
tomaszek0017

dzięki wielkie - o tą piosenkę mi chodziło :) Jedna z lepszych ;)

ocenił(a) serial na 8
Kuririn

mam pytanie jaki tytuł nosi piosenka w pierwszym odcinku sezonu 3 kiedy Kyle niesie Amande na rękach z siedziby latnok

ocenił(a) serial na 10
orlo

mam takie małe pytanko. Może wie ktoś jaka to jest piosenka z tego filmu s02e08: http://www.youtube.com/watch?v=dDd5q0FzvD8

dzięki za odpowiedź :)

ocenił(a) serial na 10
Moniarynka

Ta piosenka to Aidan Hawken - Fly Straight. Miłego słuchania ;)

ocenił(a) serial na 10
tomaszek0017

Witam. Mam Pytanie Jak nazywa sie ta piosenka z odcinka 3x02 jak chlopaki plyna na statku''white rabbit'' i Graja piosenke na scenie?

ocenił(a) serial na 10
Emptyy

Podaj czas w której leci bo słyszałem kilka;]

ocenił(a) serial na 10
tomaszek0017

Czas to 32m 10s do 33m 10s jak Amanda byla na statku. A potem urwala sie belka ktora zakonczyla koncert i Jessi wpadla do wody. Jak nazywla sie ta piosenka:)?

ocenił(a) serial na 10
Emptyy

Zmusiłeś mnie do otworzenia mojego pirackiego archiwum ;] Piosenka to Summer Fades To Fall - Faber Drive. Miłego słuchania ;)

ocenił(a) serial na 10
tomaszek0017

Dziekuje:D! Szukalem ale nie moglem jej znajsc:(! Jestes boski!:) KOCHAM KYLE XY:*** jeszcze raz dziekujee

tomaszek0017

Poszukuję piosenki, którą kiedyś już słyszałem gdzie indziej i prawdopodobnie zwie się Closer :) słychać ją jak Kyle rozmawia z Amandą w wannie w sezonie 2 odcinku 5.

ocenił(a) serial na 10
kxavier

Czy to jest ta? Travis - "Closer" Miłego słuchania;)

tomaszek0017

znasz może tytuł piosenki z 4 odcinka 3 sezonu kiedy jessi rozmawia z cassisy w the rack i w czasie przychodzi amanda na chwile i cassidy jej coś daje.? bardzo prosze o tytuł, bo szukam szukam i znaleść nie moge:(

ocenił(a) serial na 10
usia_92

Jak możesz podaj czas w którym to jest całego odcina nie chce mi sie ogladać;)

tomaszek0017

ja oglądałąm w partach na yt i obliczylam ze jest to w 36 min 23 sec , jest tam jak lori idzie do łóżka z tym markiem i wtedy sie zaczyna ta piosenka ;]

tomaszek0017

ta piosenka jest jeszcze w 10 odcinku 3 serii, zaczyna się w 4:21min.

usia_92

przepraszam, z tym 10 odcinkiem to mi sie pomylilo to nie to samo, nie bierz tego pod uwage, zalezy mi na tym 4 dcinku

tomaszek0017

chodzi mi o tą piosenke dokładnie już tak dla ułatwienia http://www.youtube.com/watch?v=Hb5piVGIqCQ zaczyna sie w 15sec tego filmiku

tomaszek0017

teraz oglądałem odc 4 seri 1 (przynajmniej tak mi się wydaje :P)...jak nazywa się piosenka która leci na końcu kiedy Kyle stoi nad basenem i wrzuca namalowany przez niego obrazek?

kotek658

ja tez mam prosbe. dzisiaj na AXN lecial odcinek Kyle'a, podobno 6, 3 serii, jak przeczytalam w magazynie, ale kiedy chcialam zobaczyc koncowke na youtubie nie potrafilam go znalezc. w dzisiejszym odcniku< nie ogladalam calego przyznam> Kyle i Amanda pod koniec stali na tarasie i ona mowila ze czuje sie jak Lois Lane , dziewczyna supermena i tak dalej, calowali sie itd. i wlasnie w tym monecie lecial jakis utwor fortepianowy. jesli ktos bedzie wiedziala o jakiego wykonawce chodzi, to bylabym baaardzo wdzieczna za podanie go;)

gosiukukuk

wydaje mi się, że to był 16 odcinek 2 serii, bo axn puszcza po 10 odcinków na 1 serie i poprostu z drugiej czesci 2 serii zrobili 3 serie juz. myśle, że to ten odcinek http://filmio.pl/kyle-xy-sezon-2-odcinek-16/

tomaszek0017

piosenka 1 sezon odcinek 4 kiedy kyle wrzyca do basenu portret amandy ;) z gory dzieki (choidzi o piosenke )

Notebook

może coś z tego :
"Hide Another Mistake" - The 88
"So Many Ways" - Mates of State
"Honestly" - Cary Brothers
"Bug Bear" - Climber
"Wonderful Day" - O.A.R.
"I'll Write the Song, You Sing For Me" - Irving
"Surround" - In-Flight Safety
"Nevermind the Phonecalls" - Earlimart
"Welcome to the Family" - Michael Suby (Main Theme)
[hide]
Season 2
"Will You Remember Me (Lori's Song)" - April Matson
"Born on the Cusp" - American Analog Set
"3 A.M." - Sean Hayes
"It's Only Life" - Kate Voegele
"Alibi" - Mariana's Trench
"Middle of the Night" - Sherwood
"She Could Be You" - Sapphire
[hide]

ocenił(a) serial na 6
tomaszek0017

Czy ktoś zna może wszystkie piosenki jakie leciały w serialu?

MGhost

wie ktos moze co to za piosenka ktora leci pod koniec 8 odcinka 1 serii dokladniej w 39 minucie?? z gory dzieki za pomoc :)

ocenił(a) serial na 7
tomaszek0017

Hej, wie ktoś jak się nazywa piosenka Lori, którą puszczają na balu? sezon 2 odcinek 23?? dzięki za pomoc :)

ocenił(a) serial na 9
aisha89

Utwór, kiedy Kyle po raz pierwszy zasypia, a jego przyszywani rodzice siedzą na ławce przed domem - sezon pierwszy oczywiście. Proszę o pomoc

tomaszek0017

Chciałbym poznac tytuł popularnej piosenki, którą można było usłyszec w barze, w którym pracował Josh. To nagranie leciało w tle podczas rozmowy jakichś bohaterów. Przepraszam za brak szczegółów, ale dawno temu oglądałem serial. Zakładam, że chodzi o sezon drugi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones