PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=318187}

Kyle XY

7,1 13 065
ocen
7,1 10 1 13065
Kyle XY
powrót do forum serialu Kyle XY

Uwaga: Kyle XY wraca

ocenił(a) serial na 10

Serial chyba wraca na antenę TVP1 dowód: http://www.tvp.pl/program-telewizyjny?offset=14 oglądnijcie 3 kwiecień czyli sobota o 10:40
jednak chyba od 10. odcinka a przerwali chyba wcześniej jednak nie pamiętam na jakim go przerwali i tu moje pytanie na jakim odcinku przerwali Kyle XY w końcówce 2009 roku na TVP1?

ocenił(a) serial na 10
adamxy

Wydaje mi się ze przerwali właśnie na 9 odcinku... ale reki nie dam sobie uciąć :D

ocenił(a) serial na 10
gargus19911

Aha, dzięki ;)
Teraz to faktycznie jak sobie przypominam no chyba skończyli na dziewiątym.

adamxy

DObrze że znów emitują. Przerwany został z powodu transmisji sportowych i retransmisji (Olimpia, Biegi, piłka nożna) tylko dwa razy był czas wolny, ale nie było sensu emitować dwa odcinki na styczeń-marzec. Krytykować tvp można, ale nie w tej sytuacji... trzeba też uszanować kibiców. TVP jest dla wszystkich więc musi to jakoś upchnąć, a sport powinien być raczej na żywo.

adamxy

Ja jestem prawie pewna że TVP zakończyło emisję na tym odcinku,na pewno oglądalam ten odcinek kiedy Lori zostaje uderzona w głowę


2x07 Free to Be You and Me 23 lipca 2007
W szkole ma być potańcówka. Mama Amandy wyjechała, więc ta zaprasza Kyle'a. Lori mówi, mu, że to jego pierwsza randka. Kyle się denerwuje. Lori z koleżanką chcą iść na nią jako para, jednak nie chcą im sprzedać tańszych biletów dla par, bo nie respektują par homoseksualnych. Tak więc koleżanka Josha postanawia namówić dziewczyny i kilka innych osób, na rozwieszenie plakatów przeciwko homofobii w szkole. Jednak przyłapuje ich dyrektor i daje im zakaz wejścia na potańcówkę. Ale rodzi się kolejny pomysł i Lori i reszta postanawiają zorganizować drugą imprezę, taką, gdzie nie będzie homofobii. Wszyscy na nią przychodzą i jest git. Kyle juz prawie by się pocałował z Amandą, ale Jessi się wściekła i prąd padł. Na sam koniec Kyle chce powiedzieć o wszystkim Declanowi, a Lori ktoś uderza w głowę od tyłu

adamxy

Serial wraca jeszcze hm/... w lipcu lub w sierpniu... zamiast Szkoły złamanych serc. Więcej info na programie prasy tvp.

ocenił(a) serial na 10
lukinrema

Niby dobrze by było, bo czekać do września , chociaż i tak nie wiadomo czy będą go kontynuować po wakacjach no cóż
poczekamy zobaczymy.

ocenił(a) serial na 10
adamxy

lukinrema miałaś rację Kyle XY wraca gdy zakończy się Szkoła Złamanych Serc dokładniej 16 odcinek Kyle'a rozpocznie się 30 lipca i będzie leciał od poniedziałku do soboty w takich porach jak Szkoła Złamanych Serc, więcej info tutaj: http://www.tvp.pl/program-telewizyjny?offset=0

ocenił(a) serial na 10
adamxy

No niestety ale serial znowu znika z TVP1, po tygodniu emitowania, a zamiast niego będzie jakieś durne siódme niebo dziwna decyzja bo przecież mogli puszczać w soboty, a tak puścili tygodniową serię i ciach ucięli.

Czy ktoś coś wie więcej na ten temat?

ocenił(a) serial na 10
adamxy

Kyle XY będzie we wrześniu w TVP1, niestety Kyle będzie w piątki po 2 odcinki o godz. 9:25 i 10:25.

Emisja rozpoczyna się 10 września( piątek) od 18 i 19 odcinka ( 8 i 9 odcinek II serii)

ocenił(a) serial na 10
adamxy

TVP1 rozpoczyna emisję nowych odcinków Kyle XY czyli tych które jeszcze nie były pokazywane na antenie TVP1 więc od 24 odcinka (2 seria 14odcinek).

Emisja rozpoczyna się od 13 czerwca i będzie od poniedziałku do piątku w godzinie 13:45.

adamxy

adamaxy ciesze sie bardzo za poinformowanie wszystkich zainteresowanych ze kajl nareszcie bedzie emisja w TVP1.

adamxy

Jeśli dobrze pamiętam, to ostatnio oglądałem odc. 22. Dziś się dopiero zorientowałem przy 26. Mielibyście ochotę na opowiedzenie z grubsza, co ważnego przegapiłem?

John_Clock

Albo raczej 23, który skończył się na tym skoku do wody.

ocenił(a) serial na 10
John_Clock

Oglądnij online np. youtube jednak z lektorem AXN
albo zaczekaj do 15 lipca wtedy TVP1 znowu będzie powtarzać od 24 odcinka do 33 a może i nowe zobaczymy kto wie.
Tak więc jeśli się nic nie zmieni będą powtarzać te 10 odcinków które teraz puszczają, od 15 lipca a pora taka sama czyli 13:45 poniedziałek - piątek.

adamxy

ale fajnie że bd puszczać w wakacje ;D

ocenił(a) serial na 10
22madzia221

a mam pytanie a bd nowe odcinki czy ten 33 jest ostatnim. Wie ktos moze? ;)

piotrek_333

Ocena społeczności: bardzo dobry
7,7
ocena

4.691 głosów326. w rankingu seriali
223

osoby oglądają ten serial
533

osoby chcą zobaczyć ten serial
2006-06-26 2
produkcja: Kanada, USA gatunek: Sci-Fi, Dla młodzieży
odcinki: 43

ocenił(a) serial na 10
piotrek_333

33 odcinek nie jest ostatnim, jest tylko zakończeniem 2 sezonu, a serial liczy:
1 sezon 10 odcinków,
2 sezon 23 odcinki i
3 sezon 10 odcinków czyli razem 43 odcinki.

ocenił(a) serial na 10
adamxy

aha. dzieki adamxy . fajnie jak puszcza dalej 3 sezon i jak zrobia jeszcze wiecej ich bo w sumie ten serial jest zaje... ;)

ocenił(a) serial na 10
piotrek_333

Na razie chyba tylko powtórzą te 10 odcinków (24 do 33) a trzeci sezon trudno powiedzieć może za rok dopiero mi w sumie to nic nie przeszkadza bo wolę wszystkiego nie oglądnąć, bo nowe czyli ten czwarty sezon żeby powstał to musiał by się chyba wielki cud zdarzyć.
Petycje są ale raczej nic nie zdziałają jednak jak to mówią ''Nadzieja umiera ostatnia''.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones