PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=318187}

Kyle XY

7,1 13 065
ocen
7,1 10 1 13065
Kyle XY
powrót do forum serialu Kyle XY

sezon 4!

ocenił(a) serial na 10

Z tego co czytałem wywiad z Julie Plec z jedną z producentek ma powstać kolejna seria!!!! w której m.in
Josh będzie z Andy,
Foss odejdzie,

I wiele innych. Ogólnie w wywiadzie można wiele wywnioskować, że na tym nie koniec a powstanie nowy sezon. Jestem dosłownie w niebo wzięty a już wcześniej napisałem, że jestem przekonany, że coś będzie więcej.

Obym się nie mylił (mój ang jest bardzo kulejący...)

ocenił(a) serial na 10
Kuririn

Tez to czytałem... Głupio ze niepodała konkretnego powodu dlaczego wstrzymali serial:/ ale tak czy siak furtka jest zawsze otwarta i bede czekał;]

ocenił(a) serial na 7
Kuririn

Czyli to serio już koniec? Jakie są szanse na kontynuacje serialu?
Tak to jest jak widownia dzieli sie na telewizyjna i internetową ;)

ocenił(a) serial na 10
MegaTM

Przed ściąganiem serialu z netu sie nie zabezpiecza muszę wymyślić jak na tym procederze zarabiać;)

ocenił(a) serial na 8
tomaszek0017

Ja obstawiam że doczekamy się 4 sezonu.. nie szybko ale sie doczekamy.. zbyt dużą widownię straciłoby ABC..
Poczytajcie blogi i komentarze do artykułów o kyle xy ;)

Bedzie.. nie szybko ale bedzie.. ;)

amorro

ja np nie mam AXN no i musze ściagać bo głupie tvp przestało emitować

xela

a gdzie można pobrać 4 sezon ? bo teraz on leci na AXN, ale nie oglądałam od początku i jestem do tyłu:(

ocenił(a) serial na 10
jeanette0410

Bearshare badz torent prawie legalnie;)pozdrawiam

ocenił(a) serial na 9
jeanette0410

4 sezonu nie można pobrać, bo Kyle XY został skasowany po 3 sezonach. O czwarty sezon toczy się obecnie zacięta walka, ale na razie stacja ABC pozostaje niewzruszona i ma w czterech literach wszystkie prośby i błagania ;)

jerrson

to znaczy ze 4 seria jest ale oni nie chca jej wyswitlic czy nie chca ogolnie sie podjac jej emitowania gdyby powstala?????

ocenił(a) serial na 10
jerrson

Co racaja to racja ABC chciala definitywnie zakonczyc KyleXY, jeszcze zaraz po przerwanu serialu producentka opowiedziala co by bylo dalej gdy by serial sie toczył zeby juz "zepsuc" widzom dalsze ogladanie i ciekawosc, zeby niepisali petycji itp.

ocenił(a) serial na 6
Kuririn

I co, nie ma żadnych szans na 4 sezon? Miało być tak pięknie... a jest do kitu. Jestem bardzo, bardzo zawiedziona. Mam ogromną nadzieję, że w jakiś sposób powstaną dalsze części.

Wiem! Złączmy umysły... i wpłyńmy na reżyserów!


No dobra, żarty na bok, family zawaliło sprawę. Narobią chęci a potem g***no

ocenił(a) serial na 6
Makrauchenia

co z tym 4 sezonem? w gazecie pisze że od 15. lipca na AXN leci 4 sezon..

Pauleta

pisze że leci 4 sezon ale to jest tak na prawdę 3. Bo axn podzielił 2 sezon na 2 i ten co teraz leciałi pisało że to 3 to tak na prawdę była 2 połowa 2 sezonu więc jak teraz piszę że leci 4 to znaczy że to jest 3

ocenił(a) serial na 6
Joker_27

aha ok, w ten sposób...

Pauleta

ej ma pytanie bo jestem ciekaw jak kończy się 4 sezon?

ocenił(a) serial na 10
maciejmatthew

lipa serial zostal przerwany.... Kayle walczy Casidym czy jak mu tam i dalej nic :/

tomaszek0017

Macie może jakieś nowe informacje, bo wiąż mam nadzieje na nowy sezon.

ocenił(a) serial na 6
vjack13

come on! 4 sezonu nie ma i nie będzie.. Kyle się skończył (przynajmniej odcinkowo), a lepsze słowo to został przerwany

ocenił(a) serial na 10
Pauleta

szkoda - świetny serial, szkoda, że tak krótko trwał, a głupie gilmore
girls ciągneli przez 6 czy nawet 7 sezonów :( , chucka też chcą zdjąć,
szlag trafia ;/

ocenił(a) serial na 8
Kuririn

Kurde, szkoda. mogliby chociaż z 5 odcinków stworzyć tak żeby wszystko dokończyć. Nie podoba mi się takie "zakończenie"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones