PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=635593}

Labirynt

Labyrinth
6,0 1 925
ocen
6,0 10 1 1925
Labirynt
powrót do forum serialu Labirynt

To juz wszystko było

ocenił(a) serial na 3

Od czasów gdy sfilmowano książki Browna z Tomem Hanksem w roli głównej nastała moda na pseudo historyczne produkcje. Na nieszczęście zabrali się za to Niemcy co już gwarantowało kanciastość i byle jakość tych produkcji. Teraz mamy koprodukcje jednak wady ciągle te same. Nudna rozciągnięta fabuła budująca niby to tajemniczą atmosferę jednak tylko doprowadza widza do zniechęcenia i porzucenia dalszego oglądania - tak miałem już po 40 min filmu. Do tego konieczny wątek antykatolicki i jacyś nawiedzeni masoni - ogólnie temat odgrzewany i zamęczamy widza któryś raz z kolei jednak tym razem jest to już niestrawne.. Nuda i strata czasu.

Wolander

Trochę przesadziłeś, film może majstersztykiem nie jest ale lekko się go ogląda. Niestety nie wnosi nic nowego - zresztą jak 4/5 obecnych realizacji.
To że Niemcy go nakręcili to plus bo gdyby to byli Polacy to kosztowałby 6x tyle a wyglądał 10x gorzej. Taka prawda.

ocenił(a) serial na 7
Wolander

Wątek antykatolicki? Masoni? Historia pamięta krucjaty przeciwko katarom i albigensom, oraz przeciwko muzułmanom, indianom, murzynom, azjatom i jeszcze innym. W naszym kraju jakoś jednak mało się o ty mówi, a jeżeli już to oczywiście "atak na kościół", "antyklerykalizm" itp. Film rzeczywiście przeciętny ale dałem punktów więcej z uwagi na przypomnienie dziejów Europy i całej kultury "pod patronatem Rzymu"

jacolk1

>>Historia pamięta krucjaty przeciwko katarom i albigensom, oraz przeciwko muzułmanom, indianom, murzynom, azjatom i jeszcze innym. W naszym kraju jakoś jednak mało się o ty mówi, a jeżeli już to oczywiście "atak na kościół", "antyklerykalizm" itp.<< - a co mielibyśmy mówić i kajać się. Nie atakowaliśmy katarów, albigensów, Indian, czarnych i rasę żółtą (no chyba że wspomni się tutaj tłumienie powstania bokserów, ale wtedy Polacy przymusowo wcielani byli do wojsk zaborców) . Przed muzułmanami to się broniliśmy (vide: Chocim 1621). Typowe lewackie myślenie: za wszystko odpowiadają Polacy (czyli za: mordy katarów, albigensów, Indian, czarnych i żółtych). Oczywiście jest to nieszczęsne Jedwabne pod względem znaczenia i liczby ofiar zrównywane z Oświęcimiem, Majdankiem itd. A tak w ogóle to my za Oświęcim odpowiadamy, bo wszak my go zbudowali.
Lewaki, znieść się was nie da.

Shadow_dawnego_ggggggg

chciałam przeczytać o czym jest film , a tu proszę kolejna polityczna przepychanka , żenada ...

anulkad96

A kto zaczął: ja, czy jacolk1?

jacolk1

Uwaga, Holandia chce wprowadzić w naszym kraju demonkrację, ku uciesze takich ludzi jak jacolk.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones