PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=857945}
plakat filmu Lakers: Dynastia zwycięzców

Lakers: Dynastia zwycięzców

Winning Time: The Rise of the Lakers Dynasty
8,2 3 755
ocen
8,2 10 1 3755
Lakers: Dynastia zwycięzców

Serial jest zapisem zawodowych i prywatnych sukcesów zawodników drużyny Los Angeles Lakers, którzy w latach 80. stworzyli jedną z najbardziej podziwianych i świętujących triumfy dynastii - drużyny, która stała się legendą na boisku i poza nim. Serial HBO zabiera widzów w podróż czasie, żeby przedstawić im zawodowe sukcesy i kulisySerial jest zapisem zawodowych i prywatnych sukcesów zawodników drużyny Los Angeles Lakers, którzy w latach 80. stworzyli jedną z najbardziej podziwianych i świętujących triumfy dynastii - drużyny, która stała się legendą na boisku i poza nim. Serial HBO zabiera widzów w podróż czasie, żeby przedstawić im zawodowe sukcesy i kulisy prywatnego życia zawodników drużyny Los Angeles Lakers, którzy w latach 80. stworzyli jeden z najbardziej podziwianych i odnoszących wielkie sukcesy zespołów. Produkcja, która jest adaptacją powieści Jeffa Pearlmana pt. "Showtime: Magic, Kareem, Riley, and the Los Angeles Lakers Dynasty of the 1980s", przedstawia historię drużyny, której zawodnicy dokonywali niezwykłych rzeczy na boisku i poza nim.

Lakers: Dynastia zwycięzców
Zwiastun nr 2 (sezon 1, polski)
Lakers: Dynastia zwycięzców
Zwiastun nr 4 (sezon 2)
Lakers: Dynastia zwycięzców
Zwiastun nr 3 (sezon 2)
nr 2 (sezon 1, polski) 2022-02-24T12:17:43 https://fwcdn.pl/webv/05/55/60555/60555.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/245/857945/LAKERS_DYNASTIA_ZWYCIEZCOW___oficjalny_zwiastun___HBO_Max.vp9.1080p.webm
Lakers: Dynastia zwycięzców zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

na podstawie
Jeff Pearlman (książka)
dystrybucja
HBO
studio
Home Box Office (HBO)
tytuł oryg.
Winning Time: The Rise of the Lakers Dynasty
inne tytuły
Showtime (tytuł roboczy) USA
więcej

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF, Polsat Box, Disney+, Skyshowtime, FlixClassic, Play Kraków, Red Carpet i VOD Warszawa.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.