PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788868}

Las

La Forêt
6,8 8 946
ocen
6,8 10 1 8946
Las
powrót do forum serialu Las

powiedzieli na koniec, że 2 lata, skąd to wiedzą? chyba mi coś umknęło, myślałam, że od razu została znaleziona przez tego kolesia z lasu i to on się nią opiekował, a potem po ataku dzikich zwierząt na Eve zaniósł ją do doktora. poza tym strasznie mnie wkurzył koniec, po co Lopez porywał Mayę skoro nie zamierzał jej zabić, nie mógł po prostu uciec kiedy już wiedział , że depczą mu po piętach,? nie potrzebował karty przetargowej, i to obniżyło moją ocenę.

ocenił(a) serial na 8
emiliakosiorek

Ja zrozumiałam, że od momentu zaginięcia jej i matki do znalezienia jej pod drzwiami doktora minęły 2 lata. A jeśli chodzi o Lopeza to właściwie nie wiadomo, czy by jednak jej nie zabił, tylko mówił, że tego nie zrobi. W lesie ewidentnie strzelał do niej, by zabić.

ocenił(a) serial na 6
emiliakosiorek

w ostatnim odcinku policjant podaje datę ucieczki matki z córką i jej zniknięcia, tylko jak ona dała radę zimą?

ocenił(a) serial na 7
typisb

Ja tak to zrozumiałem że Manuo sie nią dość szybko zaopiekował. Sama po kilku dniach by osłabła, a zimą - nawet dorosły bez broni i solidnej ziemianki nie miał by szans.

ocenił(a) serial na 6
takafura

właśnie tak było

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones