PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=774139}

Last Chance U

7,8 1 126
ocen
7,8 10 1 1126
Last Chance U

Najnowszy sezon docenionego przez krytyków i nominowanego do nagrody Emmy programu oryginalnego Netflix "Last Chance U" pokazuje bez cenzury codzienność futbolowej ligi junior college w Independence Community College (ICC). To już trzeci sezon trenera Browna w ICC i drugi w "Last Chance U". Tym razem Brown prowadzi drużynę, która wydajeNajnowszy sezon docenionego przez krytyków i nominowanego do nagrody Emmy programu oryginalnego Netflix "Last Chance U" pokazuje bez cenzury codzienność futbolowej ligi junior college w Independence Community College (ICC). To już trzeci sezon trenera Browna w ICC i drugi w "Last Chance U". Tym razem Brown prowadzi drużynę, która wydaje się zmierzać prosto do zwycięstwa w mistrzostwach kraju, jednak seria porażek odsłania wszystkie mankamenty college'owego futbolu, które zwykle przyćmiewa dobra passa. Zobaczymy znane i zupełnie nowe twarze. Drużyna jest w kryzysie. Trenerzy i mieszkańcy miasteczka oczekują zmian.

Last Chance U
Zwiastun nr 2 (sezon 5)
Last Chance U
Zwiastun nr 1 (sezon 1)
nr 2 (sezon 5) 2020-07-17T09:03:24 https://fwcdn.pl/webv/44/11/54411/54411.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/139/774139/last_chance_u_season_5___official_trailer___netflix.vp9.1080p.webm
Last Chance U zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

dystrybucja
Netflix
studio
Conde Nast Entertainment / Endgame Pictures
tytuł oryg.
Last Chance U
inne tytuły
Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Netflix, Hbo max, Canal plus manual, Disney, Canal plus, Player plus, Tvp, Amazon, Skyshowtime, Viaplay, Play now, Itunes, Polsat, Apple tv, Millennium docs against gravity, Piec smakow, Nowe horyzonty, Kino pod baranami, Mojeekino pl, Cineman, Ninateka, Flix classic, Play krakow, Vod pl, Katoflix, Outfilm, 35mm, Wfdif, Vod warszawa, Red carpet, Dafilms, Rakuten, Film box, Tv smart, Megogo, Arte tv Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.