PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648658}

Last Resort

6,9 1 711
ocen
6,9 10 1 1711
6,0 2
oceny krytyków
Last Resort
powrót do forum serialu Last Resort

Polubiłem ten serial,w końcu coś takiego innego,jakiś fajny pomysł a nie tak ja mnóstwo innych na jedno kopyto.

moim zdaniem i oczywiście nie musicie mieć takiego samego najlepsze seriale s-f / fantasy jakie były czy są to:

Supernatural
SG1
Stargate Atlantis
Merlin

ocenił(a) serial na 7
romek_krakow

Początek był niezły potem serial poszedł równią pochyłą w dół bo z każdym odcinkiem było gorzej i końcówka jest ok. Zobaczymy ostatni epizod jak zakończą ten serial. Podsumowując. jak mieliby trzymać serial na takim poziomie jak większość docinka tego sezonu to dobrze że został anulowany.

ocenił(a) serial na 8
romek_krakow

No cóż pomysł na serial to materiał na film sensacyjny max 3-4h zrobiono z tego serial. Jeżeli miałoby się to ciągnąć dalej musiało by być wielkie kaboom i jakiś fallout. Serial da się spokojnie obejrzeć aktorzy nie są zgrani (no może laska z falling skies mogła by w końcu umrzeć :)) więc na długie zimowe wieczory do czteropaka i bez, polecam.


PS. nie oglądałem jeszcze ostatniego odcinka więc może coś wybuchnie ;)

ocenił(a) serial na 7
romek_krakow

Anulowali, ale na szczęście mieli czas, żeby to jakoś sensownie zakończyć i w sumie dobrze się stało. Wyszedł taki mini serial i git.

ocenił(a) serial na 8
elo84

Dokładnie jak mówisz. Anulowali trudno ale dobrze że mogli to jakoś zakończyć i nie wyszło im to najgorzej. Nie jest to dzieło które będę komuś szczególnie polecać ale ogólnie spoko i nie żałuje że obejrzałem

ocenił(a) serial na 7
lukiz13

:) Ja również nie żałuję. :)

ocenił(a) serial na 8
romek_krakow

No i anulowali serial. Szkoda.
Pozwolę sobie się nie zgodzić co do opinii serialu. Uważam, że był bardzo dobry, a może i jeszcze lepszy. Jeden z lepszych seriali sensacyjnych/akcji jakie ostatnimi laty powstały. Ciekawy temat, trzymał w napięciu. Faktem jest jednak, że długo nie dałoby się pociągnąć tej historii, dwa maksymalnie (ale pewnie i naciągane) trzy sezony, z czego jeden i tak pewnie musiałby się skupić na dochodzeniu prawdy i ujawnieniu spisku już w Waszyngtonie. Ewentualnie potraktować tak jak napisał kisiel291 jako jeden film lub mini serial z dłuższymi odcinkami.

Co do samego zakończenia może być, chociaż mogli poświęcić mu więcej czasu np. 60 minut i trochę więcej pokazać. Pewnie wiedzieli już o wiele wcześniej, ze będzie anulowany dlatego niektóre odcinki wyglądają jakby były trochę niedopracowane, a historia niedopracowana i przyśpieszona. Dobrze jednak, że udało się to zamknąć przez co można traktować jeden sezon jako logiczną całość.

Jak dla mnie mocna Filmwebowa 8

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones