PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95732}

Latający Cyrk Monty Pythona

Monty Python's Flying Circus
8,4 58 582
oceny
8,4 10 1 58582
9,1 18
ocen krytyków
Latający Cyrk Monty Pythona
powrót do forum serialu Latający Cyrk Monty Pythona

<lol2>

ocenił(a) serial na 1

Takie chłamu dawno nie widziałam
Co to ma być ??!! i to jeszcze ma dużo średnią ...

użytkownik usunięty
Martynka22_2

http://www.youtube.com/watch?v=M_eYSuPKP3Y
Klancyk!

ocenił(a) serial na 10

martynka co z Epoki Lodowcowej się śmieje...he he he...żeby załapać humor w Monty Pythonie trzeba trochę głowy użyć, a nie tylko na nią szampon lać

ocenił(a) serial na 1
MrocznyZiutek

Dla mnie to nie jest śmieszne tylko żałosnei to mnie nie bawi po prostu

ocenił(a) serial na 6
FifiQ

mi tez się nie podoba, mam takie samo zdanie jak Martyna, obejrzałam cały sezon bo tak był zachwalany, ale niczego się nie doszukałam zabawnego, no jedynie jeden skecz z gangiem staruszek wymiata, a cała reszta wogóle nie śmieszy...

Martynka22_2

A dla mnie twoje posty nie są śmieszne. Są żałosne.

MrocznyZiutek

hmm... ma wysoką średnią(z ponad 9tys ocen:P)... zakładając że wymaga wyższej inteligencji zestawiając to z poziomem przeciętnym w społeczeństwie... albo masowo kłamią że zrozumieli i strzelają w 9/10(nie chcą zostać uznani za głupków:P) albo wcale takie ambitne nie jest:P a przeciętny poziom inteligencji wystarczy żeby skumać:P (oczywiście nie mówię ambitne w sensie "głębokie" poruszające jakieś istotne kwestie... raczej mam na myśli "skomplikowanie")...

kamilos56

W sumie kto nie ulega "autorytetom"?... nawet jeśli jest to "tylko" zdanie większej grupy:)... wydaje mi się że mamy to w naturze... to określa nas jako "istoty społeczne":p("nas" ale nie "każdego"... grupa a jednostka to dwie różne "formy";p) ustala porządek w naszym świecie:)(dlatego to tak częsty temat u MP;p)... i przecież "uznawanie autorytetów" jest istotą funkcjonowania choćby państw:) ... pomyśleć jakby wyglądała "nasza cywilizacja" bez "takich struktur"(ogólnie gdybyśmy nie tworzyli żadnych grup;p)... trudno sobie to wyobrazić:)(to wyklucza nasz świat a więc i nasze istnienie... dlatego to takie trudne;D nie jestem nawet pewny czy rozmyślanie nad tym ma większy sens:)) Ale wracając do (mówiąc dość kolokwialnie;p a nie chcę nikogo urazić:)) "humoru MP"... może być też tak że ma on tak wielowarstwową budowę że może go dostrzec szerokie spektrum społeczeństwa:)... ale to było by chyba zbyt "skomplikowane wyjaśnienie":) z całym szacunkiem dla fanów Monty Pythona:)

ocenił(a) serial na 9
MrocznyZiutek

Oj nie bardzo .Ja oglądałem montego jako dzieciak i wtedy mi się bardziej wszystkie skecze podobały.Teraz niektóre są świetne ale jest parę takich że żal ściska .Zauważ że każdy odbiera komedię inaczej .Nie każdemu musi wszystko przypaść do gustu.Jest cała rzesza inteligentnych ludzi którzy z monty pythona się nie zaśmieją.Wypowiedź martynki to oczywiste trolowanie aczkolwiek jest małą szansa że jej to naprawdę wcale nie śmieszy.Ja zostałem zjechany za to że kac vegas w bangkoku mi się nie podobało wcale.

ocenił(a) serial na 9

I don't like spam!

ocenił(a) serial na 10
Martynka22_2

wez sobie martynka dalej ogladaj Krola lwa i 101 dalmatynczykow a nie bierzesz sie za ocenianie czegos, czego nie masz szans pojac chocbys miala na to siedem zyc

bartje

oj dobra, NA KRATĘ Z NIĄ!!!
cytrynowe curry?

ocenił(a) serial na 10
Schizofrenik_XXI_wieku

Jak posiedzi w wygodnym fotelu, a kawę dostanie dopiero o 11:00 to zmieni zdanie.

bartje

hej, król lew był świetny!

ocenił(a) serial na 9
Martynka22_2

ten serial jest REWELACYJNY!!!
ja uwielbiam całą jego ekipę i ich dialogi! moje ulubione i ostatnio oglądane w necie prawie na okrągło oraz wysyłane wszystkim znajomym i krewnym, to brudny widelec i bombonierka (polecam:
http://www.youtube.com/watch?v=WRsue2_OYW4
http://www.youtube.com/watch?v=OXG2ht2D8U4
ha-ha-ha!!!
genialne!!! )

ale przyznaję, że jest to serial dla ludzi z bardzo szczególnym poczuciem humoru... może po prostu nie lubisz takich komedii, takich "klimatów"..
masz po prostu inne poczucie humoru:)
pozdrawiam!
:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 9
Schizofrenik_XXI_wieku

jakbym mogła, to wkleiłabym emotki: "brawka" i "ha-ha-ha!"... :D
nie ma tu emotek, zatem wkleić ich nie mogę... ale i tak wiesz, o co chodzi... ;)
pozdrawiam! :)

ocenił(a) serial na 9
bruce1940

a mije toto:
http://www.youtube.com/watch?v=IIlKiRPSNGA

i caly odcinek o budyniu i o erze balonow :)

ocenił(a) serial na 9
lysysloik

:lol: Bua-ha-ha-ha-ha-ha-ha!!! Rewelacja! Co za talent! Mistrzostwo! :)

ocenił(a) serial na 10
Martynka22_2

Pytony rozwalają, potrafią śmiać się ze wszystkiego i zawsze... John Cleese potrafił nawet rozśmieszyć do łez uczestników pogrzebu jednego z członków Cyrku... To jest talent, jeden z niewielu zasługujący na dychę!!:D

Martynka22_2

Humor Pythona trzeba zrozumieć, a nie każdy to potrafi. Jest to dość specyficzny serial i nie każdemu się spodoba. Jednak nazywać to "chłamem" to już przesada, ale co tam. Śmiejmy się i z tego! : )

ocenił(a) serial na 9
Airiam

najmądrzej i najrozsądniej podsumowane! brawa! :)

bruce1940

a "najwyższy" się śmieje:D bo potrafi "mądrzej":p... niestety tak to już jest :D

ocenił(a) serial na 9
kamilos56

ha-ha-ha! dobre! :))) p

bruce1940

a u "schizofrenika"(mam nadzieję że się nie obrazi;p choć pełny jest ciekawszy;p) było z wykrzyknikiem:p

ocenił(a) serial na 9
kamilos56

:D aż mi się poprzednio z wrażenia wpisał kwadratowy nawias... :))) Kamilo56, ktoś Ty? ;) miejscami styl lepszy masz nawet od ... LCMP :))) tylko Twój szyfr czasami dość skomplikowany.... :D

bruce1940

doceniam że pomimo wszystko;p miałaś odwagę znów się do mnie zwrócić;p

użytkownik usunięty
Airiam

Dlaczego teraz zawsze jest tak, że jak komuś sie coś nie podoba, to zaraz wszyscy twierdzą że albo że to prowokacja, albo że głupi i nie zrozumiał. Każdy ma inny gust i nie każdy musi lubić ich humor.

ocenił(a) serial na 9

popieram całkowicie! dlatego można napisać, że coś się komuś nie podoba i ja to zawsze uszanuję... ale wylewać pomyje i szkalować takimi epitetami rzecz, uważaną przez innych za arcydzieło - to stanowcza przesada! - szanujmy WSZYSCY zdanie innych!

użytkownik usunięty
Airiam

Airiam w zupełności się z tobą zgadzam, pierwszy raz oglądałam ten serial jak byłam mała i nie przypadł mi do gustu i szczerze nie rozumiałam tego ich humoru. Teraz mogę oglądać Monty Pythona bez przerwy, po prostu taki typ humoru mi odpowiada.

użytkownik usunięty

Wszyscy którzy nie lubią serialu zostaną zabici przez pomarańcze i banany (aaaa.....) :)

ja bym użył słowa "wymordowani":D... zabici zbyt stonowane:D zwłaszcza w obecności "pomarańczy i bananów"...:D a poza tym:D moja "forma" zmniejsza szansę na ocalenie...(no przynajmniej w świadomości:D)

użytkownik usunięty
kamilos56

Ale dzięki LCMP wiesz jak się bronić ?:-)

...plus dzięki "ładnej pogodzie" miałem dobry humor:D

Uważaj, a nóż mają tygrysa albo 16-tonowy ciężar :D

ocenił(a) serial na 10
Martynka22_2

Martynka: <lol1.000.000> I to dla Ciebie ;p

Ametria

a jakbyś wyraziła gresje?:p (pytam tak z ciekawości:D... potem możesz przejść do agresji:D

ocenił(a) serial na 10
Martynka22_2

Przynajmniej ktos odwazyl sie zbudowac most laczacy oba szczyty Kilimanjaro. Czy Ciebie stac na taki heroizm ?

Martynka22_2

"Żeby złapać humor Pythonów, trzeba mieć dystans do wielu rzeczy, a przede wszystkim do samego siebie. Znam ludzi, którzy Monty Pythona kompletnie nie rozumieją. To jest humor dla intelektualistów." Tomasz Beksiński

ocenił(a) serial na 10
Martynka22_2

wróć do oglądania filmów z Twoją ulubioną aktorką - Beyonce. I do "Garbi znowu w trasie". Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) serial na 10
Martynka22_2

Ja tam nie rozumiem tylko dlaczego ludzie obrażają innych tylko dlatego że mają inne poglądy, ja osobiście Pythonów uwielbiam, są dla mnie mistrzami ale cóż nie każdego śmieszy tom samo np kiedy ja zrywam boki z MPFC moi rodzice śmieją się z żartów z ukrytej kamery, ale ja mam do tego dystans i szanuje poglądy innych. A co do Pythonów nie trzeba być wykształciuchem żeby docenić ich żarty, po prostu trzeba umieć śmiać się z 16ton spadających komuś na głowę.

ocenił(a) serial na 10
Ghoost667

A co do pierwszego postu bodaj że Martyny to też mogłabyś trochę grzecznie wyrażać swoje opinie, bo szacunek dla opinii innych ludzi owocuję szacunkiem innych dla twoich poglądów.

Martynka22_2

Ale się nie martw, że cię to przerasta. Nie każdemu było dane.

Martynka22_2

W Family Guy'u padlo stwierdzenie, ze wiekszosci dziewczyn nie smieszy Monty Python, ba, nawet ich najlepsze skecze! Obserwujac komentarze (mieszajacy z blotem - glownie kobiety, wychwalajacy - glownie faceci) musze sie zgodzic :) I znowu jestem w mniejszosci.

Martynka22_2

Skoro używasz takiego zwrotu jak "lol" - i co lepsze - "lol2" to się raczej nie dziwię czemu PM to dla ciebie chłam ;)



PS: Modrzew.

ocenił(a) serial na 10
empoisonne

How To Recognize Different Types Of Tree, A Larch.
Aż mi się przypomniało jak szyderczy Francuzi obrażali Króla Artura
"I don't want to talk to you no more, you empty headed animal food trough wiper. I fart in your general direction. Your mother was a hamster and your father smelt of elderberries."

empoisonne

a co z koleżanką wyżej która użyła <lolmln> i prawdopodobnie lubi PM;p ? dumałem nad tym przez chwilę ale nie znalazłem rozwiązania stąd pytanie:D(a lol to nie lol2 i co lepsze użycie lol2 nie oznacza użycia lol;D... skoro już rozróżniasz lol i (co lepsze) lol2 :D... Ghooost667 celny strzał:D

ocenił(a) serial na 10
kamilos56

Najlepszy byłby 45% pierwiastka z LOL podniesionego do 3 potęgi, ale to tylko moje zdanie.

Ghoost667

potem jeszcze całka i... ósmy cud świata:D... chyba że już jest:D (można się w tym pogubić:p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones