PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95732}

Latający Cyrk Monty Pythona

Monty Python's Flying Circus
8,4 58 694
oceny
8,4 10 1 58694
9,3 19
ocen krytyków
Latający Cyrk Monty Pythona
powrót do forum serialu Latający Cyrk Monty Pythona

W idealnej kopii, przegrywane z DVD, z polskimi napisami! Jestem szczęśliwy jak nie wiem. Oglądałem już po kilka razy każdy odcinek i za każdym razem płaczę ze śmiechu :)) Pozdrawiam wszystkich fanów MP

ocenił(a) serial na 9
violator

a może podasz swojego maila i zrobimy jakiś dil?

ocenił(a) serial na 10
kojoto

Ha! Ja też mam wszystkie 45 odcinków na DVD! :)

... i bardzo jestem z tego powodu szczęśliwa ;) :)

ocenił(a) serial na 10
violator

JA TEŻ MAM WSZYSTKIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! całe 45 odcinkasów mojego ukochanego, najcudowniejszego, nieprzeciętnie śmiesznego, perwersyjnie głupiego, bezczelnego, drapieżnie chamskiego, wysublimowanego, autentycznie kłamiącego, groźnego śmiechem, ambitnego płaczem, trącącego i trącającego, poszukiwanego przez rzesze ludzi, naj naj naj naj, pierwszego z gatunku, odważnego, ponadczasowego, w sumie to nieśmiertelnego, praktycznie zabijającego śmiechem, doskonale imitującego, naprawdę powalonego, trudno opisywalnego, niepotrzebnie zakończonego, trochę za krótkiego, wszystko obnażającego, dającego i odbierającego poczucie, uczucie, przeczucie i odczucie; grającego na nerwach ale i na oskrzelach, świetnego, wielkiego, pokręconego, przeklętego, MONTY PYTHON FLYING CIRCUS`a. no i kilka filmów też mam ;)

Moff_triphop

witam. chcialbym moc i ja tak powiedziec, ze szczesliwym posiadaczem jestem naszych mistrzow na dvd. nie moge. ale jestem w stanie daleko sie posunac dla uzyskania takiej plyty jesli zajdzie taka koniecznosc :) z dzika rozkosza zamienie sie lub tez zakupie gdyby mozliwoscia okazalo sie to. prosze.

violator

chwalipiety same, ja mam dopiero 10 odcinkow co prawda tylko divx ale to nie jest najwazniejsze, jutro bede mial kolejne 10 :) itd...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones