PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95732}

Latający Cyrk Monty Pythona

Monty Python's Flying Circus
8,4 58 636
ocen
8,4 10 1 58636
9,3 19
ocen krytyków
Latający Cyrk Monty Pythona
powrót do forum serialu Latający Cyrk Monty Pythona

Narazie widzialem 1 i 2 sezon po 64zł za jeden sezon.Co prawda nie wiem czy jest to wydanie z napisami Beksinskiego,no ale sam fakt że Latający cyrk mozna nabyć legalnie wart jest uwagi,wszak w cywilizowanych krajach już od dawna można kupić wszystkie sezony

Tłumaczenie jest pani Gałązki-Salamon, ponieważ wydane zostaną kompletne wszystkie 4 sezony, a Beksiński zrobił tylko część odcinków.
Oczywiście niektóre gagi aż bolą w innym przekładzie, ale ogólnie nic nie można zarzucić. Dobra robota. A jeśli komuś się nie spodoba tłumaczenie pani Elżbiety zawsze może włączyć wersję oryginalną.

ocenił(a) serial na 10
HmS

Mam 2 sezon z tym tłumaczeniem i nie jest źle <może dlatego że skeczy z tłumaczeniami p. Beksińskiego po prostu nie znam> Wydaje mi się że warto zapłacić za cały sezon niecałe 70 zł. Jedyne co mi się nie podoba to menu, w którym przy każdej nowej akcji jest odtwarzane to samo audio... od początku. Przy przeglądaniu strasznie irytuje <powinni zastosować tę metodę w "jak wkurzać ludzi xD >

Tłumaczenie jest bardzo dobre, pani Gałązka zdecydwanie staje na wysokości zadania. Bardziej martwi mnie jednak jakość wydanych płyt. Powiem szczerze, widziałem lepsze dvix'y z tym materiałem! Wyaźne ślady kompresji na nośniku, to w sumie nic nowego dzisiaj, ale skoro wydaje się rzecz kultową, to chyba można postarać się trochę bardziej. To smune, że standard jakości dvd, o którym było tak głośno, gdy nośnik podbijał rynek, stał się już historią w oczach niektórych wydawców... Nie mniej jednak, fajnie jest przezyć te odcinki jeszcze raz. Polecam zakup.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones