PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95732}

Latający Cyrk Monty Pythona

Monty Python's Flying Circus
8,4 58 694
oceny
8,4 10 1 58694
9,3 19
ocen krytyków
Latający Cyrk Monty Pythona
powrót do forum serialu Latający Cyrk Monty Pythona

Zbierałem się do kupna całej pierwszej serii (co nie było łatwe, to w końcu wydatek w wysokości 70 zł), a tu niespodzianka - LCMP z Przekrojem i Vivą! Co 2 tygodnie 3 odcinki za 10 zł!

ocenił(a) serial na 10
Spider_Jerusalem

Ale w lipnym tłumaczeniu jakiejś Elżbiety Gałązki-Salamon, niestety nie umywa się do tłumaczenia Tomasza Beksińskiego, który "czuł" Pythonów.

http://pl.wikipedia.org/wiki/El%C5%BCbieta_Ga%C5%82%C4%85zka-Salamon

Pozdrawiam fanów MP oraz wierzę w to, że kiedyś doczekam się hiszpańskiej inkwizycji, tzn edycji LCMP z tłumaczeniem T.B.

Za udział wziął:
Roberto

ocenił(a) serial na 10
Roberto74

Widzę, że wiele osób daje się omamic tą śmieszną serią w "Przekroju". Pierwsze trzy odcinki kosztowały ok 12 zł, co jak się okazuje jest póki co ceną promocyjną. Późniejsze części będą już kosztowały ok 20 zł. Płyt będzie w sumie 22, więc w praktyce będzie to wydatek ok. 450 zł za całosc. Cała seria w Empiku kosztuje natomiast jedynie 250 zł, tak więc ze strony "Przekroju" jest to po prostu jedno wielkie zdzierstwo.

ocenił(a) serial na 10
Enkil

Właśnie się o tym dowiedziałem:( A zresztą pal licho że będzie kosztować 20 zł. Gorzej, że teraz będą tylko 2 odcinki na jedną płytę. Mam nadzieję że nikt tego nie kupi, bo wtedy Przekrój może trochę spuści z tonu i obniży cenę. Szkoda, że zostały tylko 2 sposoby na zgromadzenie wszystkich odcinków tj. gazeta i czteropak, bo w ogólnym obiegu nie ma już 2 serii.

użytkownik usunięty
Spider_Jerusalem

Ja myślę,ze to nie jest "zdzierstwo" no bo sam Przekroj kosztuje jakies 7-8zł, wiec z Montym wychodzilo by jakies 12, a jesli ludzie nie beda kupowac, to zamiast obnizyc cene to wycofaja kolecje, z czego bym sie raczej nie cieszył, bo mam zamiar kupic całą...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones