PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95732}

Latający Cyrk Monty Pythona

Monty Python's Flying Circus
8,4 58 694
oceny
8,4 10 1 58694
9,3 19
ocen krytyków
Latający Cyrk Monty Pythona
powrót do forum serialu Latający Cyrk Monty Pythona

przy pierwszym zetknięciu, z wahaniem, bez jakiejkolwiek stanowczości położyłam się na tym sławionym przez wszystkich Słońcu - przyrumieniłam się lekko - Słońce to sprostało moim "wymogom opalizującym" i bez jakiegokolwiek zastanowienia powzięłam decyzję o ponownym leżakowaniu. i tak się wylegiwałam i wylegiwałam, koloryt skóry przybierał znamiona lekkiej przesady, by po krótkim upływanie czasu ulec przeobrażeniu w ewidentne symptomy obsesji o niespotykanym dotąd nasileniu i niepospolitych objawach. i dziś jestem tutaj - usmażona, pokryta ranami straty umiaru, uzależniona od opalania, połykająca cukierkowatym spojrzeniem każdy promyczek...

tak oto przedstawia się historia mojego "pythonowskiego opętania" - i mniemam, że nie tylko ja cierpię na te zaburzenie nerwicowe. zawdzięczam Im niemal wszystko co dobre mnie w tym wątłym, jednorazowego użytku życiu spotkało, przeprowadzili całkowitę metamorfozę oblicza mojego życia, są kolumną wspierającą moje poczucie absurdu, które we mnie ulepili i które to pieczołowicie pielęgnuję, przygwoździli do mojego serca miłość do surrealizmu, nonsensu i brytyjskiego humoru i pragnę aby towarzyszyli mi do ostatnich podrygów na tej Ziemi...

Tak, jestem wariatką... ;-)

kochaie, czemu nie widać nicka twego? czy eta jakis trick, że tak z angielska powiem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones