serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Leśniczówka

2018
22 min.
5,8 731
ocen
5,8 10 1 731
196
chce zobaczyć
Życie w Leśniczówce to tylko pozorna odskocznia od wielkomiejskiego zgiełku. Zagubiona wśród lasów miejscowość ma swoje tajemnice. Więcej Mniej
Leśniczówka zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

awards.label.awards

Leśniczówka to miejscowość, do której po nagłej śmierci ukochanego ojca, Antoniego (Marian Dziędziel), leśniczego postrzelonego w tajemniczych okolicznościach, przenosi się rodzina Katarzyny Ruszczyc (Jolanta Fraszyńska). Katarzyna wraz z córkami, które ma ze swoim partnerem Krzysztofem (Marek Bukowski), decyduje się pozostać wLeśniczówka to miejscowość, do której po nagłej śmierci ukochanego ojca, Antoniego (Marian Dziędziel), leśniczego postrzelonego w tajemniczych okolicznościach, przenosi się rodzina Katarzyny Ruszczyc (Jolanta Fraszyńska). Katarzyna wraz z córkami, które ma ze swoim partnerem Krzysztofem (Marek Bukowski), decyduje się pozostać w Leśniczówce. Wraz z domem ojca przejmuje rodzinne tajemnice z przeszłości. Staje przed dylematem czy pielęgnować sekrety, czy wręcz przeciwnie: podjąć się wyjaśnienia nierozwiązanych spraw.

na podstawie
studio
Telewizja Polska
tytuł oryg.
Leśniczówka
inne tytuły
Zdjęcia do serialu powstawały w Zalesiu Górnym, Piasecznie, Konstancinie-Jeziorna i Warszawie, a także na terenie Lasów Sękocińskich i Młochowskich (Polska).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych