PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615648}

Legion Niezwykłych Tancerzy

The LXD: The Legion of Extraordinary Dancers
6,2 281
ocen
6,2 10 1 281
Legion Niezwykłych Tancerzy
powrót do forum serialu Legion Niezwykłych Tancerzy

GNIOT. NIE WARTO!

ocenił(a) serial na 1

Gniot jakich mało. Absolutna strata czasu. Nie dałem rady obejrzeć do końca.

ocenił(a) serial na 10
PablotronixPL

stary chyba nie wiesz co dobre....

zybek_pro

Zgodzę się z zybek_pro.
Nie dałeś obejrzeć do końa, bo nie rozumiesz języka tańca. Taniec to historia którą opowiada się za pomoca ruchów.
Ta wspaniała ekranizacja, bardzo mi się spodobała.

ocenił(a) serial na 10
PablotronixPL

piszesz tak jak by to był film. A pamietaj, ze to nie jest film który ma przedstawić akcje, a coś w rodzaju spektakli pokazujac piekno tańca

ocenił(a) serial na 8
p_lucasp

nowy obraz, chyba nikt wcześniej jeszcze nie pokazał czegoś podobnego, bardzo dobrze nakręcony, piękna sztuka tańca, warto obejrzeć

PablotronixPL

Mogę się zgodzić. Do pokazania tańca są filmy TANECZNE a nie film "kung dance fu" fabuła płytka wręcz naiwna. Film może podobać się jedynie osobom zakochanym w tańcu i chyba jedynie takim osobom mogą ten film polecać. Z drugiej strony jednak podobały mi się niektóre filmy taneczne, to połączenie mi totalnie nie pasuje, jak dla mnie jest strasznie tandetne. Film jest na tyle naiwny, że do rozwiązania problemu wystarczył by pistolet, nie wiem tylko czy przydał by się bardziej mnie czy im...

jimboston

Oj widzę, że wypowiedziałem się przez pomyłkę w serialu a nie w filmie.

Aby mnie nie zaczęto wieszać to sam taniec i jego aranżacje podobały mi się. Jednak moim zdaniem nie zmienia to faktu, że na film to się totalnie nie nadaje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones