PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=769408}

Legion

7,8 24 256
ocen
7,8 10 1 24256
8,2 14
ocen krytyków
Legion
powrót do forum serialu Legion
Szaja_Labaf

z filmowymi X-Menami jest powiązany

dudek08

super, to będę oglądać

Szaja_Labaf

nie ma nic wspólnego tzn. nie będzie tam Wolverine'a, prof. Xavier'a, Magneto, Mystique itd. ale to nie oznacza nic negatywnego.

the_men_from_okinawa

wiem że ich nie będzie .. ale czy to te same universum ?

Szaja_Labaf

Nie chcę być dupkiem, ale... piętnaście sekund szukania w google:
http://www.looper.com/23020/bryan-singer-confirms-legion-part-x-men-universe/

jackob95

Może i nie chcesz ... czytałem to już dawno.

Szaja_Labaf

Zatem zmarnowałem piętnaście sekund życia. Nic nie szkodzi, ja czytałem po raz pierwszy.

Szaja_Labaf

Universum to samo, ale Singerowe uniwersum jest juz tak pokiereszowane ze raczej mozna mowic o czyms na wskros stand alone serialu

Razengoroth

coś jak DareDevil ?

Szaja_Labaf

Mówisz o filmie, czy o serialu?
Jeśli chodzi o film to on z MCU nie ma nic wspólnego. Natomiast serial jest już powiązany. Jest w nich mowa o ataku Chitauri, itp. Tylko jak na razie seriale MCU, zwłaszcza te od Netflixa nie mają wpływu na filmy. Jedynym wyjątkiem może być jak na razie serial Agenci T.A.R.C.Z.Y. gdzie wystąpiły gościnnie takie postacie jak Sif, Nick Fury, czy Maria Hill. Natomiast bardzo liczę, że w Avengers:Infinity War albo w Avengers 4 coś się zmieni w przypadku seriali.

Natomiast jeśli chodzi o to uniwersum X-men. W "Legion" nie zobaczymy takich postaci jak np. Storm, Quicksilver, czy Wolverine. Jednak to nie zmienia faktu, że akcja serialu dzieje się na tym samym świecie co filmy.

kielbowicz1

To chyba oczywiste że o serialu. Wiem że DareDevil SERIAL jest powiązany z MCU i dlatego pytałem czy tak samo jest z Legionem i X-Men

Szaja_Labaf

Od miesiąca jest informacja, że Legion nie będzie powiązany z filmami, a nawet z serialami o mutantach które FOX przygotowuje. Pozostaje czekać tylko aż twórcy zmienią zdanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones