PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=769408}

Legion

7,8 24 256
ocen
7,8 10 1 24256
8,2 14
ocen krytyków
Legion
powrót do forum serialu Legion

Początki zachęcają do oglądania, ale to nie jest inteligentny serial, który ma jakieś przesłanie. Pomimo świetnej kamery, scenografii i wielu innych zalet, tak scenariusz leży. To taki serial "clickbait", zaciekawienie widza, żeby obejrzał co będzie dalej - ale dalej nadal nic nie będzie. Podążanie jak osioł za marchewką. Ważne, że oglądalność się zgadza a jak jest oglądalność do dochód z reklam jest większy. Szkoda czasu - nie polecam.

ocenił(a) serial na 8
kozak666

Być może masz rację, może nie inteligentny ale na pewno świetnie nakręcony, zresztą dałeś 6 gwiazdek wiec...;) wiesz podobnie mi wydaje się że serial "the good doctor" to taka podróba "dr Housa". Seriale z natury mają zabijać czas i to robią, akurat "Legion" bardzo przyjemnie się ogląda. Obraz jest częścią filmu a tutaj "dociąga" go rola Rachel Keller ,która jest świetna, tak samo jak Dan Stevens. Dobry serial, nie musi być inteligenty, ale może na taki wyglądać;)

ocenił(a) serial na 6
Radek2909

Nakręcony jest świetnie. Liczyłem na coś fajnego, ale się zawiodłem. Może to moje wygórowane oczekiwania względem serialu, że będzie miał coś ciekawego do przekazania, kiedy wszystko jest takie świetne, tak bardzo mnie odrzuciły.

ocenił(a) serial na 7
kozak666

Masz na myśli serial ogólnie, czy 2 sezon? Nie wiem, czy twórcy wierzyli w swój sukces, bo 1 skończył się moim zdaniem całkiem zgrabnie (nawet biorąc pod uwagę to finalne "porwanie", które faktycznie jest skokiem do kontynuacji. Jest to jednak nadal jedynie rozrywkowe kino, a nie dramat - już z założenia moim zdaniem. Filmy z serii X men na upartego i tak jakieś przesłanie niosą, ale jest to na poziomie bardziej oczywistym. Aura tej serii jest inna i przez to ciekawsza od wielu podobnych na zasadzie komercyjnych produkcji, więc akurat ja to oglądam z przyjemnością.

ocenił(a) serial na 9
kozak666

Zupelnie niezrozumiala wypowiedz, przeciez w 1szym po poczatkowych mindfukcach wszystkie elementy ukladanki wskoczyly na swoje miejsca by sie ulozyc w zgrabna koncowke. Wieksza zagwozdka jest juz bardziej drugi sezon w ktorym stezenie czynnika WTF siega momentami zenitu, ale uwazny widz nadal jest w stanie polaczyc kropki, zreszta sami tworcy serialu w tym pomagaja bo pomimo zamotania jednych watkow inne sa sukcesywnie wyjasniane

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones