PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=856074}

Lekomania

Dopesick
7,9 8 116
ocen
7,9 10 1 8116
7,6 5
ocen krytyków
Lekomania
powrót do forum serialu Lekomania

Świetna seria i ogólnie rewelacja, ale mam wrażenie jak by nie było zakończenia.

ocenił(a) serial na 8
damian789

Ja obejrzałem dopiero 2 odcinki ,więc nie wiem jak będzie sytuacja wyglądać ,ale może być tak jak sugerujesz ,bo z tego co wiem rozprawy sądowej zakończyły się dopiero w tym roku i chyba nawet jakąś apelacja będzie ,ale ogólnie rodzinka spadła na 4 łapy i dalej mają miliardy .

damian789

No właśnie ja jestem rozczarowana mocno. Pierwszy odcinek sugerował, że doszło do procesu w 2005 r., w trakcie którego przesłuchiwano lekarzy przepisujących oxicontin swoim pacjentom. M.in. przesłuchiwany jest jeden z głównych bohaterów. Potem ten wątek zupełnie został porzucony. Nigdy więcej nie wrócono już do tego przesłuchania świadków. Ba, koniec jest taki, że sąd zatwierdził ugodę managerów z prokuraturą, do procesu nie doszło. Nie wiem, jak innych, ale mnie te ciągle przeskoki czasowe strasznie denerwowały i na koniec już sama nie wiedziałam, jak to się wszystko potoczyło. Tzn domyślam się, ale nie wiem czemu miało służyć to wszystko

ocenił(a) serial na 7
tolerancja91

Mi też ciężko było ogarnąć te przeskoki czasowe, na początku można było się w tym połapać, ale z czasem stały się dosyć mylące.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones