PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=187261}

Leniuchowo

LazyTown
4,6 1 913
ocen
4,6 10 1 1913
Leniuchowo
powrót do forum serialu Leniuchowo

Gdzie się podziały tamte seriale......Pamiętam ,że dawniej kiedy włączyłeś Cartoon Network ,miałeś wiele fajnych bajek typu Liga Sprawiedliwych ,Teen Titans ,Zwariowane Melodie,Ed Edd i Edi i wiele innych równie ciekawych.To samo na Jetix ;/ (a może bardziej na Fox Kids) ...A teraz jedyne co można oglądać to durną i bez sensowną bajkę (serial) pt. Leniuchowo .....Przykład jest prosty np Batman TAS (całkiem inna półka seriali ,ale niech będzie) jest wspaniałym serialem animowanym !!Daje do myślenia.Ten klimat te zagadki i czekanie na następny odcinek (szkoda ,że nie mam Zig-Zap bo obecnie tam leci)....A tutaj.Jakiś pseudo obrońca skacze jak w You can Dance i pomaga zbawić dzieci w pobliskiej miejscowość (nie znam nazwy) :/fakt może ktoś powiedzieć ,a co robi Batman??!!Czy nie to samo!! Właśnie nie!!Batman zbawia świat w świetnym ,czasami mrocznym stylu ,a spartacus (czy jak mu tam) skacze jak małpa i prawi durne morały ,które nie trzymają się kupy......,żeby chociaż to wyglądało jeszcze jakoś fajnie ,a tutaj kaszana..To jest przykład jak niektóre bajki zeszły na psy...(porównajcie Batman:TAS z tym)Szkoda mi brata sąsiada ,który mi kiedyś opowiadał co nieco o tej bajce ,bo byłem ciekaw czemu to ogląda....Ludzie zmieńcie seriale ,bo młodzież która się na nich wychowa wyrośnie...i teraz pytanie na co ?? To jest moja skromna sugestia.Każdy może mieć inne zdanie.Wiadomo ,są gusta i guściki.

Kadmus

Dokładnie. Jeśli Jetix ma robić coś takiego, to ja już bym wolała, żeby przywrócili dawny FoxKids. Ech, do dziś pamiętam jak oglądałam bajkę, bodajże "Hamtaro" na FoxKids. Albo "Księżniczka Sissi" (czy coś takiego). Z całego Jetixia lubiłam tylko tę bajkę o małej mumii i tej dziewczynie (nie pamiętam tytułu).

Eowyn

No właśnie gdzie się podziały takie klasyki jak Tom i Jerry czy Frinstonowie?Mogliby puścić to na Jetix zamiast Leniuchowa.Ta stacja w ogóle schodzi na psy.Znacznie milej wspominam Fox Kids (Ludwiczek,Roboluch etc).A teraz to Jetix albo wypuscza na antenę takie przeterminowane ścierwy jak Lenuchowo, Pokemony lub coraz to nowe serie Power Rangers <ziewa>albo "pożycza"pomysły od Disney Chanel.Np ostatniio zaczęli emitować "American Dragon Jake Long" i "Souite Life";/

ocenił(a) serial na 3
Eowyn

"Z całego Jetixia lubiłam tylko tę bajkę o małej mumii i tej dziewczynie (nie pamiętam tytułu)."

Ten serial nazywał się "Tutenstein".

Kruuk

No właśnie... Gdzie się podziały te świetne seriale jak np. " Świat
według Ludwiczka", " Dzieciaki z klasy 402", " Tutenstein", "
Żukosoczek", " Maska", " Głupi i Głupszy", " Szpiegowska rodzinka", "
Zło w potrawce", " Mroczne przygody Billego i Mandy" Szkoda że te bajki
już nie lecą...;/ Aaaa... Zapomniałabym o " Gęsiej skórce" ;D

Kruuk

A właśnie, Tutenstein. Dzięki za przypomnienie :). A co do zapożyczania seriali z Disney Chanell... Po prostu albo nie mają forsy na dubbingowanie kolejnych produkcji, albo chcą zmienić Jetixa w Disney Channel dla kablówek. Obstawiałabym raczej to pierwsze. A podobno na Jetixie ma być od przyszłej soboty emitowany serial "Wendy Wu". Mam tylko nadizeję, że nie będzie to kolejne Power Rangers...

Eowyn

ja na Cartoon network uwielbiałam żukosoczka, atomówki i laboratorium dextera, a na fox kids Ludwiczka i dzieciaki z klasy 402.

BlueLips

teraz te bajki są coraz głupsze, nie wiem czemu. sądzę, ze dzisiaj dzieci z przyjemnością oglądałyby tamte bajki, a nie jakieś głupoty.

BlueLips

Niestety teraz dzieci trudno by było przestawić na stare bajki,często słyszę że "Ben 10 i Bakugan rządzą,a Scooby Doo i Dexter są dla dzieci".

ocenił(a) serial na 7
pocztusiak

Z jednej strony, to ja też wole batmany itp. Ale to nie serial dla dorosłych. Np taki Ed Edd i Eddy - jaki przykład dla dzieci? Grzebcie w dupie i żryjcie gówno, aby sraka nie rozsadziła wam kibla. Leniuchowo jesy chyba... troszkę bardziej przystępne?

szmylc3

Edd Edd & Eddy to była moja ulubiona kreskówka, pisząc to nie napierdalam siostry śmietnikiem. ;)

Eowyn

Witam, chodzi ci o Tutenstain ;) sam właśnie tego szukałem polecam seans na yt ;) właśnie oglądałem ed ed i Eddy a później Przygody Billego i Mandy. Ahh wspomnienia wracają ;)
Na Wikipedii macie wszystkie nazwy począwszy od emisji Fox Kids poprzez jetix aż po początki Disney Channel (chodzi mi o te normalniejsze seriale animowane) Pozdrawiam i życzę miłego seansu. ;)

Kadmus

Jesli chcesz mowic "o starych dobrych czasach", i żeby traktowano Cię poważnie... nie podawaj jako przykładu dobrej bajki Edów, bo wiele dzisiejszych bajek jest na podobnym jak nie na niższym poziomie głupoty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones