PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=368926}

Life on Mars

6,9 530
ocen
6,9 10 1 530
Life on Mars
powrót do forum serialu Life on Mars

Po co Amerykanie robią remake serialu o BRYTYJSKOŚCI. Bo Ashes to Ashes nie jest o niczym innym, niż o Brytyjskości. Cały klimat, cała ta otoczka, zachowanie... wszystko przedstawia Anglię lat 70 i kropka.
...A amerykanie robią przeróbkę -.-
Zrobiliby se własny. Wysililiby się, nie robiliby kopii, zmieniliby bohaterów i odstawiali takie akcje -.-

Według mnie ta wersja to tylko marnej jakości plagiat.
Zróbmy jeszcze polską wersję! Ciekawe jak to będzie oglądać 13 posterunek w realiach lat 70 -.-"

nikita_lost

"Ciekawe jak to będzie oglądać 13 posterunek w realiach lat 70"
nie gadaj zajebisty by był serial, Cezary walczący z komuchami, Arni byłby pewnie w ZOMO :D

ocenił(a) serial na 8
tomi2008

I to jest pomysł:D

ocenił(a) serial na 9
nikita_lost

Amerykanie robia genialne seriale/filmy nawet z gowien brytyjskich.
Wiec nie mam ochoty na UK shit.
ta wersja jest fascynujaca!

schiz

wypowiedzi w takim tonie charakteryzują idiotów

schiz

i w tym tkwi problem, Amerykanie nic za bardzo nie wymyślają, oni genialnie ściągają pomysły (ale ten ich geniusz jest "amerykański"- czytaj głupi), począwszy od filmów, seriali, sportów narodowych a nawet życia, oni próbują być europejczykami ale też na swój głupi sposób. Nie jest to złe (sam jestem fanem wielu filmów i seriali amerykańskich), ale musisz wziąć pod uwagę że ten UK shit był pierwszy, tak samo jak wiele, wiele innych

ocenił(a) serial na 8
nikita_lost

To prawda, że US-owcy wykupują prawa autorskie do wielu znakomitych filmów i seriali i przerabiają je dostosowując do poziomu intelektualnego własnej publiczności i nierzadko te niestrawne wersje trafiają do nas. Nie oglądałem brytyjskiego pierwowzoru i muszę przyznać, że tym razem relaksowo spędziłem czas oglądając te 17 odcinków. To sympatycznie podana, na luziku, baśniowa opowiastka w kryminalnej otoczce z przewrotnym zakończeniem. Z czystym sumieniem daję 8/10 !!! Może, jak obejrzę oryginał to zmienię zdanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones