PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742527}

Limitless

7,3 16 398
ocen
7,3 10 1 16398
Limitless
powrót do forum serialu Limitless

Najprawdopodobniej sezon 1 będzie liczył tylko 5 odcinków, z czego w 4 epizodach zobaczymy Filmowego Eddiego Morre'a. Jak dla mnie świetna wiadomość, dodatkowo mała ilość epizodów może akurat się tu sprawdzić, lepiej żebyśmy dostali 5 rewelacyjnych epizodów niż 10 bądź 13 naprawdę przeciętnych. A teraz zabieram się za oglądanie 1x01.

John__88

Pierwszy odcinek rewelacja, pomieszanie fabuły serialowej z filmową się opłaciło. Jak dla mnie 9/10, pierwszy odcinek naprawdę mnie wciągnął w tą historie.

ocenił(a) serial na 9
John__88

Średnio wierzę, żeby było tylko 5 odcinków. Skąd takie info? Może tyle jest nakręconych w tym momencie, jeśli wyniki pierwszych odcinków będą ok, to dopiero zaczną kręcić dalej.

maker3

Wejdź na imdb tam jest wszystko już opisane ile będzie epizodów w ilu epizodach wystąpią poszczególni aktorzy itp. Dlaczego nie może być 5 epizodów, ostatnio jest moda na takie mini seriale, weźmy choćby True Detectiv, każdy sezon ma po 8 odcinków to dlaczego ten nie mógłby mieć 5, chociaż może być też tak jak mówisz że czekają na oglądalność i możliwe że będzie ich więcej niż tylko 5. Także mówię polecam odwiedzić imdb a tam się na pewno więcej dowiesz niż na filmweb'ie ;]

ocenił(a) serial na 9
John__88

To wejdź sobie w jakiś inny serial i też będziesz mieć tylko kilka pierwszych odcinków, więc to żaden wyznacznik.
Takie mini serie to może w HBO, ale nie CBS czy innych większych stacjach.

John__88

Amerykańskie seriale nigdy nie ma ją po 5 odcinków. Zazwyczaj jest tak, że stacja od razu zamawia cały sezon natomiast w ciągu ostatnich kilku lat jest moda, że stacje zamawiają kilka scenariuszy, nagrywają je, emitują i po premierze jak serial dobrze się przyjmie zamawiają więcej. Tak, żeby serial liczył 12/13 odcinków bądź 22. Na przykład NBC parę dni temu zamówiło dodatkowych 9 odcinków Blindspot z 4 oryginalnych. Dlatego na IMDB pisze o 5 odcinkach, ale będzie ich więcej.

John__88

Po pierwsze - nie będzie tylko 5 odcinków, jeśli gdzieś tak pisało to ściema albo jeszcze nie uzupełnili, oglądam seriale od lat, widziałem już wiele, nigdy nie było takiej sytuacji w takiej stacji, żeby dali 5 odcinków, takie rzeczy to tylko zdarzają się w seriach BBC.

Po drugie - zgadam się z opinią w pełni, nie wiem czy utrzymają poziom pilota i jak będzie, ale pilot jest REWELACYJNY, ogląda się jak kontynuację filmu, same plusy, NZT i to jak działa, wchodzenie w szczegóły techniczne, postacie, muzyka, fabularnie zaciekawili.

Jedyna moja obawa, że zrobią z tego nudny procedural, oby nie, gdyby każdy odcinek był taki jak pilot to będzie hit.

ocenił(a) serial na 8
Programista_filmweb

chociaż Debra jako grzeczna policjantka jakoś mi nie podchodzi :P

Lares91

Trudno ocenić po pilocie, ale wydaje mi się, że pokaże pazur.

John__88

Odcinków jest 13

John__88

Odrobinę się z początku zawiodłem, początek jest strasznie podobny do filmu czyli że mamy jakiegoś szaraka, który po latach spotyka jakiegoś starego znajomego ten mu daje pigułkę i facet dostaje "olśnienia" następnie przychodzi po więcej i co? Znajomy nie żyje. Bardzo podobnie było w filmie z tym wyjątkiem że znajomy jeszcze chwile pożył. Naprawdę nie można było wymyślić czegoś nowego? Tym bardziej że jest to tak jakby kontynuacja no ale przeboleje ten początek bo właściwie po za tym pilot mi się bardzo spodobał, główna postać wydaję mi się być ciekawsza niż w filmie i zdecydowanie czekam na więcej:)

A i jeszcze jedno, całkowicie nie byłem przygotowany na to że zobaczę Jennifer Carpenter czyli Debre z Dextera oczywiście się tym faktem ucieszyłem bardzo ją lubiłem w dexterze ale na miłość boską jak zacznie płakać to rzucam ten serial w cholerę wystarczy że pamiętam ostatnie podrygi dextera gdzie szlak mnie trafiał jak tylko zaczynała beczeć aż w końcu musieli ją uśmiercić:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones