PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742527}

Limitless

7,3 16 398
ocen
7,3 10 1 16398
Limitless
powrót do forum serialu Limitless
Marko81

Wczoraj była premiera jest już w sieci po ang. 21 odcinek :)

ocenił(a) serial na 9
frostiej

Nice! Szkoda, że filmweb nie ma rozpiski :<

ocenił(a) serial na 10
Rexlu

E21 - 19.04.2016
E22 - 26.04.2016

Na FW jest zgłoszona poprawka, ale jak to FW po roku może w końcu wyjdzie z kolejki...

ja_pizgam

Szkoda strzępić ryja, pewnie mają tyle roboty że sobie rady nie dają. Odpuść ;)

A co do finału sezonu. Widać że nie chcą kontynuować bo nie zamówili 2 sezonu, ale żeby tak przedłużać końcówkę to już chyba wychodzi im brak profesjonalizmu.

ocenił(a) serial na 10
Cysiek1991

Szkoda jeśli zakończą już serial, film mi się podobał i serial też (chociaż na początku niezbyt wciągający) z chęcią bym obejrzał więcej sezonów. Coś często fajne seriale szybko kończą a gnioty lecą po 10 sezonów...

Co do FW to jak nie mają moderatorów w wystarczającej ilości to niech zrobią nabór, albo wprowadzą coś jak Google w Map Maker (im więcej ktoś ma zatwierdzonych poprawek przez nich tym mniej w przyszłości musi być przez nich samych zatwierdzane, większość zostaje automatycznie zatwierdzona).

ja_pizgam

Najlepiej aby podstrona ze wszystkimi zgłoszonymi poprawkami była do ogólnego podglądu (tylko).

ocenił(a) serial na 9
ja_pizgam

Też szkoda, jakby poszli bardziej w wątek senatora Mory, piper, odczepili się już od tego FBI, no bo kolejny serial kryminalny? ech ...
Ale 21 odcinek to było jakieś takie dziwne przedłużanie, zupełnie mi się nie podobał.

frostiej

Napisy do E01E21 (u mnie pasują do wersji 720p.HDTV.X264) http://wklej.org/id/2342581/

Cysiek1991

Dobra, aktualnie są słabe xD Obejrzałem z angielskimi.

I jeśli ktokolwiek chciałby nutkę która leci pod koniec, to zapraszam na priv. Mam wersję zwykłą i instrumental. Jakość 320kbps. Miałem flac ale 887kbps mnie odstrasza :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones