PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=604429}
4,5 1 646
ocen
4,5 10 1 1646
Linia życia
powrót do forum serialu Linia życia

Moim zdaniem serial jest świetny, nie wiem, co wam w nim nie pasuje. I dlaczego tak nisko go oceniacie. Oczywiście, każdy ma prawo do własnej oceny, ale podejrzewam, że większośc z was, w ogóle nie widziała, żadnego odcinka. Według mnie, serial jest całkiem udany, przyjemnie się go ogląda. I przede wszystkim, nie jest to kolejny przesiąknięty, absurdami i głupimi miłosnymi problemikami, bezmózgich idiotów serialik - typu "pierwsza miłość". Tu przynajmniej się COŚ dzieje, pozwole sobie wymienić kilka zalet i wad tego cuda:

- Zbyt krótkie odcinki.
- Aktor grający Michała Ostrowskiego - czytając to forum, trudno nie pokusić się o stwierdzenie, że delikatnie mówiąc "męczy widza". ;>

Jeśli chodzi o minusy, to chyba tyle, na razie nic więcej nie przychodzi mi do głowy.

+ Świetna gra aktorska - Jak na standardy polskiego serialu. Jestem pod wrażeniem naprawdę.
+ Kilka pięknych i seksownych Pań, od których ja osobiście, nie mogę oderwać wzroku : D
+ Całkiem ogarnięte i przyzwoite dialogi.
+ Ciekawe wątki.

Coś by się tam jeszcze znalazło, ale na razie to tyle. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto poprze moją wypowiedź. Serialowi daję 10/10 - Oczywiście, mam świadomość, że serial nie zasługuje na taką wysoką note, aczkolwiek chcę trochę zawyżyć ocenę. Pozdrawiam, wszystkich fanów serialu! : ))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones