List do króla

2020
List do króla
5,9 1 157
ocen
5,9 10 1157
285
chce zobaczyć
{"type":"film","id":848771,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/The+Letter+for+the+King-2020-848771/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu List do króla
 • Glommy104 ocenił(a) ten serial na: 7

  Niewiele od niego oczekiwałam a okazało się, że miło zaskoczył. Co prawda są w nim elementy typowej taniej fantastyki dodatkowo skierowanej pod młodszą widownie, więc w wersji ugrzecznionej, ale poza tym reszta na plus. Postacie różnorodne i ciekawe. No ogólnie przyjemny serial, nie odkrywczy, ale przyjemny.

 • Lukininho ocenił(a) ten serial na: 3

  Glommy104 Pod młodszą widownie i jeszcze w ostatnim odcinku wątek homoseksualny dwóch chłopców. Nudzą mnie już te na siłę tolerancyjne seriale Netflixa.

 • Glommy104 ocenił(a) ten serial na: 7

  Lukininho No jak zobaczyłam tą scenę to od razu mnie odrzuciło, bo pamiętałam że to Netflixa i nic się nie zmieniło w sprawie ich podejścia. Ale jak spojrzałam na ten miniwątek nie myśląc czyj to serial to zupełnie mi to nie przeszkadzało a było nawet urocze. Co nie zmienia mojego krytycznego podejścia do charakteru Netflixa, który uważa, że serial bez czarnoskórego aktora i elementu LGBT to serial stracony.

 • Mikado22 ocenił(a) ten serial na: 8

  Glommy104 To może tu jest pies pogrzebany, czas zacząć oglądać filmy bez myślenia o tym spod czyjej pachy wyszły, by móc je obiektywnie oceniać? Rozumiem oczywiście ten pogląd, mam podobny. I tym bardziej ( po przeczytaniu kilku "opinii" tutaj, oczywiście powtarzających się na ten sam temat ciemnoskórego , głównego bohatera), dochodzę do wniosku, że lepiej się ogląda bez świadomości gdzie się to ogląda. Serial wyszedł naprawdę fajnie.