Lista klientów
powrót do forum 2 sezonu

Zwiastun:

http://www.youtube.com/watch?v=jEGNDAbFfV8

Ewcia78

Spoiler !!!!!!!!!!!!



Ale się milusio zrobiło. Wydaje mi się, że to taka cisza przed burzą ;)

użytkownik usunięty
Ewcia78

SPOILER!!!!!!!!!!!!!



Jestem ciekawy jak rozwiążą problem z ciążą Jennifer Love Hewiit. Wydaję mi się (byłby to świetny plot twist) jakby Riley wpadła z tym klientem, co przespała się dla pieniędzy.
Coś mi się wydaję,że finałowy odcinek tworzą dwa ostatnie odcinki czyli w jeden dzień wyemitują dwa odcinki pod rząd jako ten finałowy. Coś czuję,że akcja się nabierze tempa pod koniec sezonu.
Ciekawe jest jeszcze jedna rzecz: czy serial otrzyma 3 sezon.xD

Zapowiedź następnego odcinka jest szałowa - oj będzie się działo :)

użytkownik usunięty
Ewcia78

Jak myślisz serial pójdzie do kasacji czy otrzyma zielone światło na III sezon?;)

Tak sobie myślę, że jeśli Jennifer jest w 3 miesiącu ciąży to urodzi na jesieni i w jakichś luźniejszych strojach mogłaby już na początku roku stanąć na planie. Ale wtedy byśmy na III sezon znowu czekali do marca :). Może też być tak, że już teraz nakręcą część odcinków albo jak w przypadku Gillian Anderson w " Archiwum X " zamaskują ciążę ( na ile się da ). No chyba, że Riley będzie w ciąży ;)

W zeszłym roku już w maju pojawiła się wiadomość, że powstanie II sezon a zdjęcia rozpoczęto w listopadzie. Na niektórych portalach przewidują, że ze względu na słabą oglądalność niektórych odcinków serial może być jednak zdjęty z anteny.

Musimy się też liczyć z tym,że Jennifer może chcieć poświęcić się w całości dziecku.

Nie mogę się doczekać finału. Mam nadzieję, że nie zostawią Nas z niczym a potem zdejmą serial z anteny jak gdyby nigdy nic. Ciekawe czy Riley trafi do więzienia?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones